سرگرمیتست بینایی

با پیدا کردن مداد میان هویج ها اثبات کن که چشمان تیز مثل عقاب داری!؟

تست قدرت دید با پیدا کردن مداد: در این مطلب نیز با یک آزمون بینایی با شما هستیم. شما در تست قدرت بینایی باید به دنبال عنصری متفاوت با روند اصلی تصویر باشید. در تصویر تعداد زیادی هویج دیده می شود. در کنار آن چندین خرگوش نیز خود را در میان هویج ها به حالت نیمه مخفی در آورده اند. اما در این تصویر یک عنصر متفاوت به چشم می خورد. شما باید این عنصر متفاوت را پیدا کنید. البته یادتان باشد که برای پیدا کردن آن زمان کمی دارید. فقط 10 ثانیه فرصت دارید!

این مطلب هم جالبه: داستان ماست مالی کرد و رفت؛ اصطلاح ماست مالی کردن از کجا آمده!؟

تست قدرت دید با پیدا کردن مداد

 

همانطور که اشاره شد شما در این آزمون باید به دنبال یک عنصر متفاوت باشید. در تست قدرت دید با پیدا کردن مداد شما می توانید تمام مهارتهای شناختی خود را آزمایش کنید. راهنمایی که برای شما در این تست وجود دارد، نوعیت این عنصر متفاوت است. شما باید در عرض 10 ثانیه بتوانید مداد موجود در تصویر را شناسایی کنید.

تست قدرت دید با پیدا کردن مداد می تواند اطلاعاتی خوبی از سطح دقت، تمرکز و بینایی شما ارائه دهد. اگر در این زمان مشخص، شما بتوانید مداد را شناسایی کنید، قطعاً از میزان بالایی دقت و تمرکز برخوردار هستید. برای انجام این آزمون لازم است شما از حداکثر قوه بینایی، دقت و تمرکز خود استفاده کنید. در این صورت مشخص است که فعالیت های مغزی شما افزایش می یابد. به باور کارشناسان انجام هر روزه بازی های فکری می تواند سطح توانائیهای شناختی شما را افزایش دهد.

با توجه به فواید این گونه بازی ها به سراغ تست قدرت دید با پیدا کردن مداد می رویم. با دقت به تصویر زیر نگاه کرده و سپس مداد را شناسایی کنید!

این مطلب هم جالبه: فقط کسایی که ریاضی بلدند، میتونن جواب عبارت ?=(9+3)2÷48 را پیدا کنند!

تست قدرت دید با پیدا کردن مداد-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست قدرت دید با پیدا کردن مداد

 

اگر به این قسمت متن رسیده اید، احتمالاتاکنون نتوانسته اید مداد را در میان هویج ها پیدا کنید. باید بدانید که علیرغم ساده به نظر رسیدن یافتن مداد در میان هویج ها واقعا راحت نیست. یک چشم تیزبین تنها می تواند این پازل تصویری را در 10 ثانیه حل کند. بنابراین نگران این مسئله نباشید که نتوانستید مداد را پیدا کنید.

شما با انجام منظم بازی های فکری در مجله خبری چشمک می توانید توانائیها و مهارت های خود را افزایش دهید. بعد از مدتی خواهید دید که کاملا جزئی نگر و دقیق شده اید و توانائیهای شناختی شما رشد زیادی کرده است. اگر می خواهید مداد دقیقا در کدام قسمت تصویر قرار داشته است، کافی است نگاهی به تصویر زیر بیندازید. در این تصویر مداد علامتگذاری شده است.

.

.

.

.

.

.

این مطلب هم جالبه: چیستان: کدام شغل است که دو حرف اولش را پرندگان دارند و سه حرف آخرش را عنکبوت می‌سازد!؟

تست قدرت دید با پیدا کردن مداد-2

امیدوارم از تست قدرت دید با پیدا کردن مداد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 19 =

دکمه بازگشت به بالا