تست بیناییسرگرمی

قدرت دیدت رو با پیدا کردن 16 چهره مخفی انسان و حیوان ثابت کن!

تست قدرت دید با شناسایی چهره ها: امروز هم شما در وب سایت اهل فان، با یک بازی یا پازل تصویری در خدمت شما هستیم. این پازل یا تست قدرت بینایی فوق العاده است. در تصویر چهره ها و حیوانات فراوانی پنهان شده اند. این تصویر خیره کننده مطمئنا بینایی و صبر شما را آزمایش خواهد کرد. شما در این بازی تصویری با عنوان روباه گیج‌شده، 16 چهره حیوان و انسان پنهان شده است. شما در 20 ثانیه چند تا از آنها را تشخیص دادید.

توهمات نوری تصاویری هستند که با واقعیت عینی متفاوت هستند و همچنین می توانند به سه دسته :نوری، فیزیولوژیکی و شناختی دسته بندی شوند. هر کدام با تفاوت های جزئی سبب به اشتباه انداختن مغز ما می شوند. اما آنها چگونه کار میکنند؟ اساساً، این ذهن ماست که سعی می کند ساده ترین راه را برای نگاه کردن به چیزها پیدا کند. لذا به راحتی از جزئیات می گذرد.

آزمون قدرت بینایی و تمرکز، تمرینی است که توانایی های دیداری و شناختی شما را برای انجام یک کار آزمایش می کند. لازم به ذکر است که تمام فعالیت هایی که ما انجام می دهیم نیاز به استفاده از مغز دارد. این آزمون میزان قدرت تمرکز و بینایی شما را مورد آزمایش قرار می دهد. با شناخت ضعف تمرکز می توانید به تمرین هایی بپردازید که قدرت تمرکز شما افزایش یابید.

سوالات هوش، معماها، تصاویر معمایی و … همگی نیازمند، دقت، تمرکز و حضور ذهن دارند. شما با تلاش برای یافتن پاسخ آنها، خواهید توانست مغز خود را مجبور به فعالیت کنید. در بلند مدت این تمرین ها سبب رشد قدرت بینایی، جزئی نگری و تمرکز شما خواهد شد. این بسیار مهم است، چرا که جزئی نگری و تمرکز شرط اصلی و اساسی برای رسیدن به موفقیت در کارها است.

تست قدرت دید با شناسایی چهره ها

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید. رکورد یافتن این تصاویر 20 ثانیه بوده است. اما طراحان این تصویر معتقدند که افراد چشم عقابی در زمان کمتر هم می توانند تمام تصاویر را شناسایی کنند.

هر چه باشد مغز ما مثل ماهیچه های بدن مان است و نیاز به تمرین و پرورش دارد تا به درستی کار کند. حل معماها، تست ها، پازل ها و … مغز شما را به فعالیت و تمرین وادار می کند. تمرینات این چنینی مغز شما را از تنبلی نجات می دهد و در آینده می تواند از مشکلاتی همچون فراموشی، حافظه و … جلوگیری کند.

آماده اید! شروع کنید به یافتن چهره انسان ها و حیوانات!

تست قدرت دید با شناسایی چهره ها-1

.

.

.

.

.

چند تا را توانستید تشخیص بدهید!؟

.

.

.

اگر نتوانستید همه تصاویر را بیابید ما آنها را علامت زده ایم.

برای پاسخ آماده اید!؟ هنوز وقت دارید به بالا برگردید و خود چهره ها را بیابید.

.

.

.

.

.

پاسخ تست قدرت دید با شناسایی چهره ها

شما روباهی را در حال بالا رفتن از درخت می بینید، در حالی که سه پرنده او را تماشا می کنند.

اما در میان فضای سبز استتار شده، 12 جفت چشم دیگر مخفیانه به شما خیره شده اند.

اگر تلاش کردید و هیچ کدام را پیدا نکردید، نگران نباشید. زیرا این بازی فکری از زمانی که چاپ‌سازان آمریکایی Currier و Ives آن را در سال 1872 تولید کردند، عاشقان توهم را متحیر کرده است.

اکنون پس از گذشت نزدیک به 150 سال، روباه گیج کننده ، بار دیگر خود را برای به چالش کشیدن مخاطبان آماده کرده است.

روباه توسط حیوانات دیگری احاطه شده است: از جمله اسب، بره و یک کبوتر مسافری که اکنون منقرض شده است.

همچنین می توان گوسفندی را دید که در پای درخت نشسته است.، گراز در لای درختان کمین کرده است.

سه چهره انسان نیز در تنه درخت در سمت چپ دیده می شوند، در حالی که دو چهره دیگر درخت سمت راست جای گرفته اند.

و چند چهره دیگر در کف جنگل برای رمزگشایی پوشیده شده است.

تست قدرت دید با شناسایی چهره ها-2

امیدوارم از تست قدرت دید با شناسایی چهره ها استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

دکمه بازگشت به بالا