سرگرمیتست شخصیت

تصویر انتخابی‌تان، وضعیت روحی و روانی شما را تعیین می کند!

تست شخصیت وضعیت روحی و روانی: تعیین ویژگی ها و وضعیت روانی شما با انتخاب تصاویر مختلف در فرآیند تست بسیار جالب تر از پاسخ به سوالات خسته کننده است. در تست شخصیت شناسی شناخت وضعیت روحی و روانی، خواهید توانست ویژگی های مربوط به حالات روحی و روانی خود را مورد شناسایی قرار دهید. با بخش سرگرمی مجله اهل فان و تست شخصیت وضعیت روحی و روانی همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: اگر در یک نگاه ساندویج متفاوت را پیدا کنی، چشمات مثل شاهین تیزه!

تست شخصیت وضعیت روحی و روانی

اکثر این تست ها برای انتخاب یک تصویر یا بیان ارتباط با آن، بر اساس اصول آزمون لوشر است. آزمون لوشر یک روش ارزیابی فرافکنی است که از رابطه با ترجیح یا رد رنگهای مختلف با بیان برخی حالات روانشناختی شروع می شود. این آزمایشی است که به طور گسترده در زمینه های مختلف استفاده می شود و به دلیل ماهیت کاربرد و معیارهای روش شناختی آن ، بحث و جدال های مختلفی را ایجاد کرده است.

این مطلب هم جالبه: تست قدرت بینایی: تفاوت های بین دو تصویر گاو روزنامه خوان را پیدا کنید!؟

تست شخصیت وضعیت روحی و روانی-1

 

.

.

.

.

.

.

.

.

تفسیر تست شخصیت وضعیت روحی و روانی

به هر صورت تست تست شخصیت شناسی شناخت وضعیت روحی و روانی امروز، رمزگشایی رنگ ها و تن ها توصیفی از نوع روانی شما و ویژگی های روحی و روانی شما ارائه می دهد. تست زیر مجموعه ای از 4 تصویر را ارائه می دهد که از ترکیب رنگ ها و عناصر مختلف تشکیل شده است. انتخاب باید بر اساس احساسات درونی انجام شود. در حقیقت، شما فقط باید از خود بپرسید که کدام تصویر را بیشتر دوست دارید و آن را انتخاب کنید.

سپس به تفاسیر هر یک مراجعه کنید.

.

.

.

.

.

.

این مطلب هم جالبه: با حل عبارت 5+6÷2×2-2=؟ ثابت کن ریاضی ات خوبه! | فکر نکن ساده است!

تست شخصیت وضعیت روحی و روانی-2

تصویر شماره 1

این تصویر توسط شخصیت های قوی و هدفمند انتخاب می شود. چنین افرادی می توانند در کار غوطه ور شوند، با این حال، عزیزان خود را فراموش نمی کنند. به دلیل غیرت و استانداردهای بالای شما که نه تنها برای دیگران، بلکه برای خود تعیین می کنند، بسیاری از این افراد در برقراری ارتباط با دیگران  و  اجتماع، دچار مشکل هستند.

تصویر شماره 2

این نشان، توسط افراد کاملا مثبت انتخاب می شود. چنین افرادی مثل شما  که این نشان را انتخاب کردید، سعی می کنند در همه چیز چیزهای مثبت را ببینند. علاوه بر این، شما فردی صادق و مسئولیت پذیر هستید و به راحتی با دیگران زبان مشترک پیدا می کنید. شوخ طبعی و سرگرمی برای شما غریبه نیست. در یک کلام، شما زندگی  شما عالی است.

تصویر شماره 3

انتخاب تصویر سوم آزمون، نشان می دهد که شما فردی درونگرا هستید. شما برای وقت خود ارزش زیادی قائل هستید، بنابراین هر تصمیمی که می گیرید عمیقاً فکر شده و متعادل است. فکر کردن یکی از کارهای مورد علاقه شماست. شما همیشه به شدت از عقاید خود دفاع می کنید، حتی اگر اکثریت با شما مخالف باشند.

تصویر شماره 4

این انتخاب تصویر معمولا توسط شخصیت های احساسی و خلاق انجام می شود. شما بسیار آسیب پذیر هستید و به احترام دیگران نیاز دارید. با توجه به این واقعیت که شما اغلب بر شهود و انگیزه های معنوی خود تکیه می کنید، اغلب مورد سوء تفاهم قرار می گیرید و کاملاً عادی تلقی می شوید.

امیدوارم از تست شخصیت وضعیت روحی و روانی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

این مطالب هم جالبه ببینید

تست بینایی سنجی: با شناسایی عدد داخل تصویر قدرت بینایی خود را بسنجید!

کدامیک از دو زن تصویر شاغل است | خیلی ها جواب درست ندادند!؟

سوال هوش: با دلیل و مدرک بگو کدوم فرد نوزاد را ربوده است؟!

آزمون دقت ذهن: تفاوت های بین دو تصویر دلفین را پیدا کنید!؟

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

دکمه بازگشت به بالا