سرگرمیمعمای تصویری

آدم جاه طلبی یا برعکس!؟ با انتخاب یکی از نیمکت ها پاسخ سوالت را پیدا کن!

تست شخصیت متکی به انتخاب نیمکت: شخصیت هر فرد متفاوت است. شاید شباهت هایی با هم داشته باشیم، اما به صورت کلی هر کدام از ما شخصیت منحصر به فرد خود را داریم. شخصیتی که ما را با بقیه متفاوت خواهد کرد. اما شباهت ها آن دسته از ویژگی ها هستند که در نوع رفتارها و برخوردهای افراد در شرایط مشابه رخ خواهد داد. در تست شخصیت متکی به انتخاب نیمکت، ویژگی های شخصیتی شما براساس انتخابی نیمکتی که در کلاس دارید، مورد بررسی قرار می گیرد. با مجله خبری اهل فان و تست شخصیت متکی به انتخاب نیمکت همراه باشید.

تست شخصیت متکی به انتخاب نیمکت

برخی از روان شتاسان معتقدند که رابطه مستقیمی میان رفتار و گفتار و ضمیر ناخودآگاه ما وجود دارد. ضمیر ناخودآگاه باعتث می شود که فرد تصمیمات مشخص بگیرد. امروز هم با یک تست جذاب دیگر با شما هستیم. در این تست فضای یک کلاس ترسیم شده است. فرض بر آن است که شما وارد کلاس شده اید. همه کلاس پر شده است. اما چند جای خالی در کلاس قابل مشاهده است. شما کدام یک از این فضاها را برای نشستن انتخاب می کنید. به تصویر نگاهی بیندازید و بدون آنکه زیاد فکر کنید یکی را انتخاب کنید و سپس به تفاسیر مراجعه کنید.

این مطلب هم جالبه: فقط 8 درصد افراد قادر به شناسایی گربه بین جغدها در عرض 10 ثانیه بودند!

تست شخصیت متکی به انتخاب نیمکت-1

.

.

.

.

.

.

.

تفسیر تست شخصیت متکی به انتخاب نیمکت

اکنون که انتخاب خود را کرده اید، بهتر است به بخش تفاسیر مراجعه کنید. فقط یادتان باشد که برای انتخاب زیاد فکر نکنید و بلافاصله با دیدن عکس، انتخاب خود را انجام دهید. بگذارید ضمیر ناخودآگاهتان تصمیم بگیرد.

.

.

.

.

.

.

.

این مطلب هم جالبه: فقط افراد باهوش و تیزبین می تونند این معمای قاتل روانی را کشف کنند!!

نیمکت شماره 1

در تست شخصیت متکی به انتخاب نیمکت اگر اولین نیمکت را انتخاب کردید به این معنا است که شما تا اندازه زیادی جاه طلب هستید.  احتمالا برای رسیدن به اهداف خود تلاش زیادی می کنید و  به همین خاطر بیشتر افراد شما را فردی جاه طلب می شناسند. رسیدن به هدف، نیازمند ترسیم یک راه و مسیر است و شما این کار را انجام داده اید. شاید به همین خاطر چندان از آینده نمی ترسید و با خوش بینی تمام به تمام اتفاقات زندگی خود لبخند می زنید.

برای رسیدن به هدف نیازمند یک تمرکز عالی هست. تمرکزی که شما را به خواسته هایتان نزدیک کند. اما این تمرکز شدید شما را از اطراف غافل می کند. اما به نظر می رسد که کارتان ارزشمند است. باید برای رسیدن به هدف تلاش کرد.

نیمکت شماره 2

باید به شما تبریک گفت. به این دلیل که شما فردی هستید که قدر زمان و ارزش وقت را می دانید. به همین علت برنامه ریزی کردن برای هر کار از جمله ویژگی های اصلی شماست. این مسئله سبب شده است که شما بتوانید میان زمان خالی و کار خود تعادل ایجاد کنید. شما می دانید چه وقت موقع کار است و چه وقت موقع استراحت.

وقتی هدفی را برای زندگی خود تعیین می کنید و برای آن تلاش می کنید، هرگز از دیگران و افراد زیر دست خود سواستفاده نمی کنید. لذا افرادی را پیدا می کنید که با کمال میل شما را همراهی کرده و به شما کمک کنند.

نیمکت شماره 3

انتخاب این نیمکت مختص کسانی است که بسیار برون گرا هستند. به عبارت دیگر ویژگی اصلی شما، اجتماعی بودن شماست. البته بیش از اندازه اجتماعی بودن باعث می شود که نتوانید برای کارهای خود برنامه ریزی دقیق داشته باشید، به همین علت به اهداف خود کمتر می رسید.

اما باید گفت شما یک ویژگی خاص دیگر دارید. شما از جمله افرادی هستید که به راحتی تسلیم نمی شوید و در مدت زمان بسیار کوتاه هدف دیگری را تعیین می کنید. اما باید گفت برای موفق شدن لازم است، قدم زدن بر روی خبال و ابرها را فراموش کنید کنید. کمی به خود و اهدافتان متمرکز شوید.

نیمکت شماره 4

بهتر از همه بودن، ایده ای است که همیشه بدنبال آن هستید. برای آن هم تلاش می کنید. به این ترتیب در جهت رشد و کمال حرکت می کنید. در صدد یادگیری چیزهای جدید زیادی هستید که شما را با دیگران متمایز کند. همه این مسائل باعث شده است که بسیار متعهد و مسئولیت پذیر بار بیائید.

 

امیدوارم از تست شخصیت متکی به انتخاب نیمکت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 11 =

دکمه بازگشت به بالا