سرگرمیتست شخصیت

تست شخصیت شناسی و روان شناسی صورت

تست شخصیت شناسی و روان شناسی صورت: اینکه چگونه دنیا را می بینید؟ می تواند بینش معناداری در مورد شخصیت شما، ویژگی های شخصیتی و نحوه برخورد شما به زندگی ارائه دهد. در اینجا یک تست روانشناسی وجود دارد که ممکن است به شما در درک خلق و خوی‌تان و همچنین نوع فردی که هستید کمک کند. ممکن است از نتایج شگفت زده شوید. با تست شخصیت شناسی و روان شناسی صورت با مجله اهل فان همراه باشید.

نجات پادشاه: سوال هوش شاه آرتور و خندق ؛با استفاده از دو تکه چوب به شاه آرتور برای نجات کمک کنید!

تست شخصیت شناسی و روان شناسی صورت

در تست موجود، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به تصویر زیر نگاه کنید و توجه داشته باشید که کدام طرف چهره را ابتدا می بینید: (الف) طرف جلو صورت، (ب) طرف کنار صورت، (ج) هر دو؟ سپس به تفاسیر مراجعه کنید.

.

.

.

شاید جالب باشد: آزمون شناسایی مادر واقعی نوزاد: اگر مادر نوزاد رو در 5 ثانیه پیدا کنی به تیزی یک مامور FBI هستی!

تصویر تست شخصیت شناسی و روان شناسی صورت

 تست شخصیت شناسی و روان شناسی صورت-1

اگر پاسخ شما (الف) است، چهره مرد به جلو نگاه می کند

اگر چهره مردی را متوجه شوید و او رو به جلو باشد، ممکن است فردی ملایم باشید. بیشتر اوقات احساسات خود را تحت کنترل دارید. زیرا به خاطر چیزهای کوچک عصبانی نمی شوید. شما فقط زمانی اقدام به ناراحتی و عصبانیت می کنید که یکی از نزدیکان شما به شدت روی اعصاب شما رفته باشد. اما یا این حال هم راهی برای حل دوستانه مشکل پیدا می کنید.

شما خوب می دانید که رفتار پرخاش گرانه و عصبانیت هرگز برای هیچ یک از طرفین خوب نیست. لذا ترجیح می‌دهید قبل از پیگیری هر موضوعی آرام باشید. در بسیاری از مواقع، شما بسیار رک هستید و تمایل دارید که هرگز کینه به دل راه ندهید. شما دوست دارید احساسات خود را کنترل کنید و اطرافیان، به همین خاطر شما را تحسین می کنند.

اینم ببین: شناسایی کارآگاه خصوصی پارک: کدام یک داره زرنگ بازی در میاره و یه کارگاه خصوصیه؟!

.

.

.

اینم ببین: تست شخصیت میزان سخاوتمندی: با این تست متوجه شو که دوستت خسیسه یا بخشنده!

تست شخصیت شناسی و روان شناسی صورت-2

اگر پاسخ شما در تست شخصیت شناسی و روان شناسی صورت (ب) است، صورت مرد به پهلو و کنار نگاه می کند

به طور کلی، خلق و خوی شما بد نیست و می توان آن را مدیریت کرد، اما باید خودکنترلی را توسعه دهید. شما تمایل دارید که تسلیم احساسات خود شوید و گاهی اوقات می توانید بی نظم عمل کنید. شما به راحتی تحریک می‌شوید و گاهی اوقات می‌توانید در گرمای ناراحتی، چیزهایی بگویید که واقعاً منظورتان نیست. این تقریباً همیشه شما را به سمت کنترل آسیب بعد از مشاجره سوق می دهد.درست است که شما نسبتاً راحت عصبانی می شوید، اما به این دلیل است که به افراد و چیزهایی که به آنها علاقه دارید بسیار علاقه مند هستید.

اینم قشنگه: آزمون قدرت ذهن یافتن عدد 4: فقط 2% افراد در یک نگاه، این عدد را پیدا می کنند!

.

.

.

تست شخصیت شناسی و روان شناسی صورت

اگر پاسخ شما (C) است، هم مرد را رو به جلو و هم به پهلو دید.

شما فردی هستید که ذهنی باز و راحت دارید. یکی از ویژگی های خوب شما این است که نگران اتفاقات اطرافتان نیستید. شما کسی هستید که وقتی جریان را دنبال می کند به جایی می روید که باد شما را با خود حرکت دهد.

خلق و خوی شما تقریباً مشخص نیست و غیرقابل پیش بینی است. نیازی به سرزنش کردن برای هر چیزی که مطابق میل شما نیست، وجود ندارد. شما به سادگی می بخشید و در یک لحظه فراموش می کنید. شما مجموعه ای از اصول خود را دارید و اگر کسی انتقام شخصی علیه شما داشت، سعی می کنید ابتدا با او گفتگوی معقولی داشته باشید و مدت زیادی در گذشته درنگ نکنید.

امیدواریم این تست برای شما مفید واقع شود. لطفا این تست را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید تا دوستان شما نیز از این مزیت بهره مند شوند.

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید.

تست شخصیت چیست؟

تست های شخصیت معمولا در حوزه روانشناسی بالینی استفاده می شود. این آزمون‌ها ابزارهایی هستند که امکان ارزیابی ویژگی‌های روان‌شناختی و رفتاری یک فرد خاص را با هدف شناسایی روش معمول واکنش به شرایط خاص فراهم می‌کنند.

اهمیت تست شخصیت شناسی؟

آزمون‌های شخصیتی با هدف ارزیابی ویژگی‌های شخصیتی افراد انجام می‌شوند. این تست ها اساساً به دو آزمون شخصیت تصویری و عینی تقسیم می‌شوند.آزمون‌های شخصیت عینی، آزمون‌هایی هستند که در آن مطالب ساختاریافته ارائه می‌شود و یک روش نمره‌گذاری و تفسیر استاندارد وجود دارد. در این مرحله اکثر تست های کاغذی مدادی مربوط به شخصیت در گروه تست های عینی قرار می گیرند.

از سوی دیگر، آزمون‌های تصویری، انگیزه‌های اصلی و الگوهای شخصیتی افراد را در برابر یک ماده آزمایشی بدون ساختار ارزیابی می‌کنند. تست های شخصیت شناسی تصویری که اطلاعات بسیار دقیقی در مورد پویایی های شخصی افراد ارائه می دهند، به اندازه آزمون های عینی از روش نمره گذاری و تفسیر استاندارد برخوردار نیستند، بنابراین بیشتر تحت تاثیر دانش و تجربه پزشک بالینی قرار می گیرند. تست های شخصیت علاوه بر اینکه به عنوان تست های عینی و تصویری طبقه بندی می شوند، بر اساس هدف استفاده نیز متفاوت هستند.

در میان شناخته‌شده‌ترین انواع آزمون‌ها، تست‌هایی هستند که برای یافتن راه‌حل صحیح به تمرین تخیل بصری نیاز دارند، یا نیاز به شناسایی تصویری در عکس دیگر یا تصویری مشابه دارند. مانند آن چه در بالا مشاهده کردید.

اینا رو هم ببینید:

آزمون شناخت راستگویی همسر: این مرد شلوارش 2 تا شده یا نه؟! خانمای تیزبین بیاین!

آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما؛چه کسی داره راستشو میگه مرد یا زن مهماندار؟

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

دکمه بازگشت به بالا