سرگرمیتست شخصیت

آدم خوش خیالی یا منطقی!؟ | فقط بگو در نگاه اول در تصویر چی دیدی!؟

تست شخصیت شناخت خوش خیال بودن: آیا دکارتی هستید یا اتوپیست؟ این تست کوتاه را انجام دهید تا متوجه شوید! به سادگی به دنیای اطراف خود نگاه کنید و ابتدا آنچه را که می بینید در نظر بگیرید. آیا آینده ای روشن با امکانات بی پایان می بینید یا دنیا را از نظر پارامترهای منطقی می بینید؟ پاسخ به این سوال ماهیت واقعی شما را آشکار خواهد کرد! وقت آن رسیده که با تست شخصیت شناخت خوش خیال بودن متوجه شوید. با مشاهده تصویر ارائه شده در این تست، متوجه خواهید شد که جزو کدام دسته هستید. با مجله خبری اهل فان و تست شخصیت شناخت خوش خیال بودن همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: معادل اسمت به ژاپنی چی میشه؟ هلن میشه ناروفو!

تست شخصیت شناخت خوش خیال بودن

مردم دکارتی کسانی هستند که ترجیح می‌دهند به توضیحات منطقی و معقول پایبند باشند، در حالی که آرمان‌شهرها رویکردی خلاق‌تر و با ذهن باز را ترجیح می‌دهند. این تست به شما کمک می کند تا تشخیص دهید که به کدام دسته تعلق دارید و چگونه بر تصمیمات شما تأثیر می گذارد. فقط به ما بگویید که چه چیزی را در این تصویر می بینید.

تست شخصیت شناخت خوش خیال بودن-1

.

.

.

.

.

.

.

این مطلب هم جالبه: آزمون تصویری،اگه چشمان تیزبینی داری اشتباه تصویری مطب پزشک را پیدا کنید

جواب تست شخصیت شناخت خوش خیال بودن

اکنون که انتخاب خود و برداشت خود را از تصویر بدست آورده اید، بهتر است به بخش جواب یا تفاسیر تست شخصیت شناخت خوش خیال بودن مراجعه کنید. ما اطمینان داریم که شما با خواندن این جواب شگفت زده خواهید شد. با مجله خبری چشمک همراه باشید.

.

.

.

.

.

.

این مطلب هم جالبه: قابل توجه نابغه های ریاضی: اعداد گمشده هرم را در کمتر از 20 ثانیه پیدا کنید!

تست شخصیت شناخت خوش خیال بودن-2

دیدن چهره زن

افرادی که برای اولین بار یک چهره زن را می بینند ممکن است شخصیت دکارتی داشته باشند. این نوع افراد تحلیلگر، منطقی هستند. آنها با تکیه بر حقایق و شواهد برای تصمیم گیری به مسائل از دیدگاه عینی برخورد می کنند. آنها دوست دارند مفاهیم پیچیده را به قطعات کوچکتر تقسیم کنند تا آنها را بهتر درک کنند. آنها اغلب بسیار سازماندهی شده اند و در محیط های ساختاریافته رشد می کنند.

همگان دکارت را از جملهٔ بنیان‌گذاران فلسفهٔ جدید (فلسفهٔ پس از روزگار نوزایش) می‌دانند. او نخستین فیلسوف بزرگ پس از سده‌های میانه است و به همراه فیلسوفانی چون اسپینوزا و گوتفرید لایبنیتز به مکتب خردگرایی تعلق دارد؛ مکتبی که بر این بود که: «به آنچه حواس انسان ارائه می‌دهند نمی‌توان اطمینان کامل داشت، بلکه تنها از راه عقل است که شناخت حقیقی و یقین‌آور صورت می‌گیرد.»

دیدن گل

کسانی که برای اولین بار یک گل را در تست شخصیت براساس نوع نگاه اول وب سایت چشمک می بینند ممکن است یک شخصیت معتقد به آرمان شهر داشته باشند.  به واقع این افراد خوش خیال باشند. این افراد تمایل به خلاقیت، شهود و تخیل دارند. آنها ترجیح می دهند از شهود خود در هنگام تصمیم گیری استفاده کنند، نه اینکه صرفاً بر حقایق یا شواهد تکیه کنند. این افراد اغلب به سمت هنر کشیده می شوند و از بیان خود به روش های منحصر به فرد لذت می برند. آنها همچنین ممکن است معنوی تر باشند و به قدرت تفکر مثبت اعتقاد قوی داشته باشند.

 

امیدوارم از تست شخصیت شناخت خوش خیال بودن استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

این مطالب هم جالبه ببینید

تست شخصیت شناسی اژدهای 1403، یکیشو بردار تا احوال سال جدیدت رو بگم

باهوشا بگن: کدام نخ به موز وصل شده است!؟

اگه خیلی باهوشی بگو کدوم یکی یه شاخ مجازی هستش!

عشقم بهم وابسته هست یا نه؟ اگه متولد این ماه ها بود شک نکن!

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

دکمه بازگشت به بالا