سرگرمیتست شخصیت

این تست شخصیت، جنبه های پنهان شخصیت شما را افشا می‌کند!

تست شخصیت تصویر نیوتن: تست های شخصیت یکی از جالب ترین بخش های هر صفحه ای است. شما با کمک این تست ها می توانید خودتان و اطرافیانتان را بهتر بشناسید. در این تست شما بر اساس انتخاب ها و یا مشاهدات تان مورد قضاوت قرار می گیرد. این انتخاب ها معمولا با ضمیر ناخودآگاه ما ارتباط مستقیم دارند. بر همین اساس می تواند تا اندازه ای درست باشد. در تست شخصیت تصویر نیوتن و درخت سیب شما می توانید خود را بهتر بشناسید. زوایایی از شخصیت شما روشن می شود که خبر نداشتید. با اهل فان و تست شخصیت تصویر نیوتن  همراه باشید.

تست شخصیت تصویر نیوتن

زندگی پر از انتخابها است. ما آگاهانه و ناآگاهانه تصمیم می گیریم و مسیرهای خود و کارهای روزانه خود را با انجام صدها و شاید هزاران انتخاب مشخص می کنیم. به عنوان مثال برای شام چه بخورم؟ برای مهمانی چی باید بپوشم؟ برای رفتن به محل کار با ماشین شخصی بروم یا از حمل و نقل عمومی استفاده کنم؟کجا برویم؟ به کسی چه بگوییم؟ چه ببینیم؟ چه کار کنیم؟ و این فهرست ادامه دارد.

امکانات مختلف هر روز برای ما بی نهایت است و با انتخاب هایی که می کنیم زندگی ما ادامه پیدا می کند. گاهی اوقات ما در مورد انتخاب های خود مطمئن هستیم و گاهی مطمئن نیستیم که کدام بهترین است. ما زندگی می‌کنیم و یاد می‌گیریم، تجربه به دست می آوریم و سپس می آموزیم که چگونه در زندگی زیباتر بازی کنیم.

از آنجایی که تصمیمات ما بر نتیجه زندگی ما تأثیر می گذارد، این انتخاب ها چگونه تصمیم گیری می شوند؟ چه چیزی تصمیمات ما را هدایت می کند؟ ذهن ابزاری زیبا و پیچیده است که باید از آن استفاده کنیم و ترکیبی از تجربیات گذشته، ترجیحات شخصی، غریزه، آموزش و شهود بر روند تصمیم گیری ما تأثیر می گذارد.

این مطلب هم جالبه:یکی از کبوترها را انتخاب کن تا بگم آدم مستقلی یا وابسته به دیگران!؟

تست شخصیت تصویر نیوتن-1

.

.

.

.

.

.

تفسیر تست شخصیت تصویر نیوتن

یک مطالعه اخیر نشان داد که نورون های خاص در قشر اوربیتوفرونتال (OFC) نقش اصلی را در طیف وسیعی از تصمیمات ساده ای که ما هر روز می گیریم ایفا می کنند. محققان کشف کردند که نورون های خاصی در OFC به هر گزینه مقداری اختصاص می دهند، در حالی که سایر نورون ها در OFC برای انتخاب نهایی فعال می شوند. همه این نورون‌ها این توانایی را دارند که در صورت تغییر شرایط به هر دلیلی، خود را دوباره نقشه‌برداری کنند و دنده‌ها را تغییر دهند تا تصمیمی متفاوت بگیرند. به طور خلاصه، این مطالعه نشان داد که مغز برای اشیاء خاص، مانند انواع مختلف غذا، ارزش قائل است و تصمیمات ما نشان دهنده ارزشی است که برای یک شی قائل شده ایم.

شرطی‌سازی قبلی همچنین می‌تواند بر نحوه‌ی دید ما تأثیر بگذارد، و ارزش‌هایی که برای چیزهای خاصی قائل می‌شویم می‌تواند بر آنچه که روی آن تمرکز می‌کنیم و تمایل به دیدن آن‌ها تأثیر بگذارد. این تست تصویری سرگرم‌کننده را امتحان کنید، که شبیه تست لکه جوهر رورشاخ است. این تست و معنای آن را در مورد شخصیت و دیدگاه شما نسبت به جهان را پیدا کنید.

به عکس زیر نگاهی گذرا بیندازید و اولین تصویری که می بینید را به خاطر بسپارید:

.

.

.

.

.

این مطلب هم جالبه: چیستان: اسمی پسرانه است که سه حرف اولش با گل شروع می‌شود!

تست شخصیت تصویر نیوتن-2

دیدن سیب

اگر اولین بار سیب ها را در تصویر دیدید، چشمی فوق العاده و تیزبین برای دیدن جزئیات دارید. سیب با هوشیاری شما مطابقت دارد. به این معنا که شما می توانید به راحتی راه حلی برای چالش ها و مشکلات پیدا کنید. آنهایی که سیب ها را دیدند، نیازی ندارند همیشه ادعا کنند که درست بگویند. زیرا که این افراد برای یافتن بهترین راه حل، تمرکز می کنند تا اینکه ثابت کنند همیشه “درست” می گویند.

در این تصویر سیب میوه آن درخت است و همچنین چشم های صورت در تصویر هستند. دیدن سیب ها ابتدا به این معنی است که شما تمایل دارید ارزش را در موقعیت هایی ببینید که دیگران نمی توانند. شما در درون مشکل به دنبال فرصت می گردید و آن را کشف می کنید و آنها را به عنوان چالش هایی می بینید که باید از آنها آموخت. همچنین این افراد توانایی دیدن معنای عمیق تر زندگی را دارند. درک این نکته که خاطرات خوب و همچنین زمانی که با عزیزان سپری می شود، مهمتر از دارایی های مادی است و مهربانی مهمتر از هر چیزی است. بر روی عشق در قلب خود متمرکز بمانید و عشق شما می تواند منبع بزرگی از شفقت برای کمک به حل مشکلات دیگران باشد.

دیدن فرد نشسته

اگر برای اولین بار فردی را که در تصویر نشسته دیدید به این معنی است که شما با درون واقعی خود در ارتباط هستید. تمایل دارید احساسات و افکار خود را آشکارا و صادقانه بیان کنید. شما می خواهید خود واقعی خود را به اطرافیانتان نشان دهید. به این ایده و فکر هم احترام ثائل هستید. شما به خوبی می دانید که ضعف هایی دارید. اما با این وجود به راحتی خود واقعی خود را نشان می دهید. زیرا می دانید انسان کامل در این دنیا وجود ندارد.

فردی که نشسته نیز در حال خواندن کتاب است، که نشان می دهد ذهن شما جذب یادگیری شده است و شما در حال حاضر کاملاً باهوش هستید و احتمالاً چیزهای زیادی را در زندگی خود مطالعه کرده اید. شناخت شما از خودتان به شیوه های تفکر و دانش آگاهانه شما از احساسات شما گسترش می یابد.

شما معمولاً مثبت اندیشی را انتخاب می‌کنید و می‌دانید که این طرز فکر باعث ایجاد احساسات و تجربیات خوب می‌شود. آنچه از خود، قلب خود و به طور کلی از جهان می دانید بسیار ارزشمند است و بسیاری از افراد از معلم بودن شما سود می برند. به این ترتیب در بیشتر اوقات می توانید در کانون توجه همگان قرار بگیرید. تمرین شفقت به خود را در دانش گسترده خود ادغام کنید. قلب شما می تواند بیشتر از قبل شکوفا شود.

دیدن یک چهره

اگر برای اولین بار چهره را در تصویر دیدید، به این معنی است که شما چه از درون و چه بیرون، فردی زیبا هستید. قلب زیبای شما مورد تحسین بسیاری قرار می گیرد و افراد زندگی شما واقعاً می توانند روی مهربانی شما حساب کنند. شما دارای ظرافتی هستید که حتی در میان چالش ها شما را برازنده نگه می دارد و به شیوه ای نجیبانه و ملایم با خود رفتار می کنید. انرژی شما قوی و در عین حال نرم، آسیب پذیر و در عین حال با اعتماد به نفس است. در واقع شما به دلیل خرد عمیق خود توانسته اید به این فردی این چنینی تبدیل شوید.

شما همچنین تمایل دارید که تصویر بزرگ زندگی را ببینید و به شما این امکان را می‌دهد تا از چالش‌های موقتی عبور کنید تا به اهداف بزرگ برسید.

ذاتا مهربان هستید. شما با دیگران از مکانی واقعی و متمرکز در درون خود صحبت می کنید و تمایل دارید حتی با کسانی که با شما مهربان نیستند، مهربان باشید. ممکن است همیشه در بسیاری از چیزها در زندگی خود «تناسب» نداشته باشید، و این دلیل خوبی دارد. قرار نبود شما با دنیا “تناسب” داشته باشید، زیرا قرار است شما به ایجاد دنیای جدید کمک کنید. کسی که مهربان‌تر، دوست‌داشتنی‌تر و هماهنگ‌تر با طبیعت زیبایی درونی شماست.

به توجه کردن به قلب خود ادامه دهید و به جایی که شما را هدایت می کند، بروید. در نظر بگیرید که با داوطلب شدن در یک موسسه خیریه محلی، مدتی را صرف رشد به روش های مهربانانه خود کنید، و تا زمانی که آنجا هستید، هر چیزی را که می توانید یاد بگیرید. ممکن است الهامات هیجان انگیزی برای شما اتفاق بیفتد که می تواند زندگی و جهان شما را به سمت بهتر شدن تغییر دهد.

 

امیدوارم از تست شخصیت تصویر نیوتن استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا