سرگرمیتست هوش

تست هوش: با پایین آمدن سنگ، کدام فرد در پایین جان خود را از دست می دهد!؟

تست تصویری پرتاب سنگ: معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

همانطور که تصویر را می بینید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را تجزیه و تحلیل کنید. به نظر شما در تصاویر موجود، اگر E سنگ را به سمت پائین هل دهد و سنگ حرکت کند، در پائین چه کسی می میرد. با تست تصویری پرتاب سنگ با بخش تفریح و سرگرمی چشمک همراه باشید. این پازل مطمئناً عملکرد شناختی شما را تقویت می کند!

این مطلب هم جالبه: اگر حیوان مخفی را بین خطوط تشخیص بدی، بینایی ات عالیه!

تست تصویری پرتاب سنگ

 

همان طور که اشاره شد اگر E سنگ را به سمت پائین هل دهد و سنگ حرکت کند، در پائین چه کسی می میرد. با تست تصویری پرتاب سنگ با بخش تفریح و سرگرمی چشمک همراه باشید. این پازل مطمئناً عملکرد شناختی شما را تقویت می کند!

ابتدا باید به خاطر داشته باشید که سنگ علیرغم شکل هلالی خود به طور معمول به سمت پایین می غلتد. همچنین، هنگام تجزیه و تحلیل چیزها، تمام فیزیک و زمین را در نظر داشته باشید. به نظر شما، کدامیک از افراد زیر در تصویر می میرد.

این مطلب هم جالبه: سوال هوش: با پیدا کردن پاسخ عبارت سوم دایره و مربع ثابت کن آخر باهوشایی!

تست تصویری پرتاب سنگ-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ های احتمالی تست تصویری پرتاب سنگ

در ادامه قبل از ارائه پاسخ بهتر است پاسخ های احتمالی را مورد بررسی قرار دهیم:

پاسخ 1: D و C

“D” ممکن است ابتدا بمیرد، زیرا به وضوح از صحنه بالا به نظر می رسد که E نسبت به D کینه ای دارد و قصد دارد او را بکشد. اما اگر سنگ هلالی به پایین غلت بخورد و به تعادلی برخورد کند که C زیر آن دراز کشیده است؟ در این صورت ممکن است C هم بمیرد. (به شرطی که سنگ خیلی سنگین باشد.)

تست تصویری پرتاب سنگ-2

پاسخ 2: D، C و E

طبق تعبیر بالا، اگر D و C هر دو کشته شوند، به احتمال زیاد اولین سنگی که توسط “E” هل داده شده است، به تعادل برخورد کرده و در نتیجه باعث می شود که سنگ دیگر روی ترازو به سمت بالا بپرد و در پایان به E هم برخورد کند. بنابراین، با فشار دادن یک سنگ، D، C و E – هر سه کشته می شوند. با این حال، این تنها در صورتی امکان‌پذیر است که سنگ اول به اندازه‌ای سنگین باشد که سنگ بزرگ را در طرف دیگر الاکلنگ پرت کند.

تست تصویری پرتاب سنگ-3

پاسخ 3: D، C و B

همچنین ممکن است سنگ دوم روی تعادل به سمت بالا حرکت کند و به جای “E” به “B” برخورد کند. اگر این درست باشد، سه تلفات وجود دارد – D، C و B. اما، این تنها در صورتی امکان پذیر است که سنگ به اندازه کافی سنگین باشد!

تست تصویری پرتاب سنگ-4

پاسخ 4: فقط D

فقط D و احتمالاً C می میرد!

به خاطر داشته باشید که سنگ هلالی، جرمی برابر با سنگ روی الاکلنگ ندارد. علیرغم اینکه هر دو سنگ قطر یکسانی دارند، صخره هلالی، بخش بزرگی از وزن خود را از دست داده است. بنابراین، هنگامی که E از سنگ هلالی به پایین می غلتد، جرم کافی برای پرتاب سنگ بزرگ در آن سوی الاکلنگ وجود نخواهد داشت. تنها فرد دیگری که احتمالاً می تواند بمیرد C است، اما این تنها در صورتی است که سنگ هلالی آنقدر سنگین باشد که تخته الاکلنگ را پایین بیاورد.

بنابراین بر اساس منطق، پاسخ 4 پاسخ کاملاً صحیح است!

آیا درست حدس زدید که اگر E سنگ را هل دهد چه کسی می میرد؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

تست تصویری پرتاب سنگ-5

امیدوارم از تست تصویری پرتاب سنگ استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا