سرگرمیتست بینایی

تست بینایی سنجی: با شناسایی عدد داخل تصویر قدرت بینایی خود را بسنجید!

تست بینایی سنجی تصویر وهم آمیز: در آزمون های بینایی سنجی با دقت به تصاویر شما باید نکته مخفی یا کوچک را بیابید تا بتوانید بگویید دقت و تمرکز چشمان تان در حد ایده آل قرار دارد. در این آزمون شما باید عدد را درون تصویر وهم آمیز شناسایی کنید تا بینایی و دقت خود را محک بزنید، با یک تست بینایی دیگر در بخش سرگرمی مجله اهل فان همراه باشید.

این تصویر معمایی قدرت تمرکز، دقت و بینایی شما را به چالش می کشد تا عدد را بپیدا کنید. وب سایت برایت ساید برای بار اول این تست را ارائه داده است. این سخت تر از آن چیزی است که فکر می کنید. سختی آن هم به این دلیل است که در این تصویر وهم آمیز یک عدد 6 رقمی مخفی را داریم که باید متوجه شوید چند است این تست ساده نیست و مشکل است. با تست بینایی سنجی تصویر وهم آمیز با اهل فان همراه باشید.

این هم جالبه: کدامیک از دو زن تصویر شاغل است | خیلی ها جواب درست ندادند!؟

این آزمون ها سبب افزایش عملکرد مغز می شود. افزایش عملکرد مغز در افزایش قدرت، تمرکز و دقت نقش اصلی را ایفا می کنند. به این ترتیب در بلند مدت می توان با مغزی روبرو بود که جزئی نگر است و مسائل را به راحتی فراموش نمی کند.

تصویر تست بینایی سنجی تصویر وهم آمیز

در این تصویر با دقت عدد در تصویر را بیابید. توجه داشته باشید که اگر چشمان تان دید فوق العاده داشته باشد باید به راحتی پاسخ را بیابید، توجه داشته که طبق ادعای طراح سوال فقط 1 درصد افراد به اصطلاح افراد با دید خلبانی می توانند در این بازه زمانی این عدد را را پیدا کنند! توجه داشته باشید که برای پاسخ فقط 3 ثانیه فرصت دارید و باید سعی کنید در این مدت آن را بیابید، پس باید با دقت به عکس زیر دقت کنید:

تست بینایی سنجی تصویر وهم آمیز-1

این مطلب هم جالبه: سوال هوش: با دلیل و مدرک بگو کدوم فرد نوزاد را ربوده است؟!

.
.
.
.
.
.
.

پاسخ تست بینایی سنجی تصویر وهم آمیز

کسانی که به دنبال سرنخ هستند باید به دقت زیادی کنند. ایا متوجه چیزی شدید؟

.

.

.

.

.

.

این مطلب  هم جالبه: آزمون دقت ذهن: تفاوت های بین دو تصویر دلفین را پیدا کنید!؟

.

.

.

پاسخ تست بینایی سنجی تصویر وهم آمیز

به تصویر زیر نگاه کنید، عدد واضح شده است!

تست بینایی سنجی تصویر وهم آمیز-2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع پازل ها و معماها را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبه ببینید :

آزمون تمرکز: اگر در یک نگاه سیب متفاوت را پیدا کنی، تمرکزت 20 هست!

اگه بتونی در کمتر از 5 ثانیه عدد 434 رو بین این همه عدد پیدا کنی می فهمی دید خلبانی داری!

سوال هوش: اشتباهات داخل تصویر رو پیدا کن! فقط 5 ثانیه فرصت داری

چیستان حبیب: چطور می شه که 4 نفر زیر چتر باشن و خیس نشن؟

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا