سرگرمیتست بینایی

با پیدا کردن 10 حیوان مخفی تصویر اثبات کنید که چشمان تیز مثل عقاب دارید!

تست بینایی با حیات وحش جالب: تصاویر توهم نوری روز به روز در حال افزایش هستند. همه این تصاویر نشان می دهد که تا چه اندازه میزان نگاه و نیز سطح ادارک ما آدمها با یکدیگر متفاوت است. البته ناگفته نماند که وجود این تصاویر توهم نوری از دوره های بسیار قدیم آغاز شده  است.

در نقاشی تست بینایی با حیات وحش جالب امروز نیز طبیعتی بی جان به چشم می خورد، اما به صورت ماهرانه 10 حیوان در این تصویر تعبیه شده است. شما باید بتوانید در 15 ثانیه تمام حیوانات موجود در این نقاشی را شناسایی کنید. با مجله خبری اهل فان و تست بینایی با حیات وحش جالب همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: اگه فکر می کنی ریاضی ات خوبه، حاصل این عبارت را تو 10 ثانیه پیدا کن!

تست بینایی با حیات وحش جالب

اساسا بازی های فکری برای به چالش کشیدن افراد طراحی می شوند. البته این چالش کشیدن با اهداف مشخص انجام می شود. اما همانطور که اشاره شد بیشتر این چالش های برای شناسایی بهتر ویژگی های انسان بوجود آمده اند. در نقاشی امروز که طراحی آن به سال 1880 باز می گردد یک طبیعت خشک به تصویر کشیده شده که درون آن چندین حیوان مخفی شده است.

این تصاویر بیشتر برای تبلیغات یک موسسه طراحی شده بود و در اختیار افراد قرار می گرفت که تصاویر مخفی در آنها را شناسایی کنند. امروزه با رشد تکنولوژی شرکت های تبلیغاتی چندان نیازی نمی بینند که برای تبلیغ محصول خود از این تصاویر استفاده کنند. خوب اگر آماده هستید تصویر را به خوبی نگاه کنید!

در یکی از دبیرستان های کشور آمریکا، این تصویر در اختیار 62  نوجوان  16-18 سال قرار گرفت. اما  تنها 6 نفر یعنی کمتر از 10 درصد از آنها توانستند در کمتر از 15 ثانیه تمام موجودات و حیوانات در تصویر را شناسایی کنند. خوب زمان شما نیز تمام شده است. شما چند حیوان را در فاصله زمانی 15 ثانیه شناسایی کردید!؟

این مطلب هم جالبه: منطق و هوش خود را با پیدا کردن حاصل عبارت 6+6=؟ ارزیابی کنید!

تست بینایی با حیات وحش جالب-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست بینایی با حیات وحش جالب

خوب باید بگویم که حل این تست چندان هم راحت نبوده است. به هر صورت شما باید این حیوانات را در تصویر شناسایی کرده باشید. یک طوطی، یک گاو نر، یک فیل، یک آهو، یک تمساح، یک اسب، یک غاز، یک روباه، یک خروس و حتی یک شخص. برخی از کاربران حتی ادعا می کنند که قورباغه ای را دیده اند.

.

.

.

.

.

.

.

خوشبختانه، این سایت نکات مفیدی در مورد مکان پیدا کردن آنها ارائه می دهد، از جمله این واقعیت که فیل، گوزن و تمساح همه در مجاورت یکدیگر هستند. اگر به دنبال سرنخ های بیشتری باشید، کروکودیل بالای یک اسب و یک غاز قرار دارد. طوطی و گاو نر روی درخت نشسته اند، در حالی که مرد سیگاری در سمت چپ درخت و خروس در مکانی نامحتمل قرار دارد. در تصویر ذیل همه حیوانات به صورتی رنگی مشخص شده اند.

این مطلب هم جالبه: اگر در یک نگاه اشکال تصویر دهه هفتاد میلادی را پیدا کردی، نابغه ای!؟

تست بینایی با حیات وحش جالب-2

امیدوارم از تست بینایی با حیات وحش جالب استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا