فرهنگ و هنر

شوهرهای آتنه فقیه نصیری معروف به خاله سارای ایران+ عکس و بیوگرافی

آتنه فقیه نصیری متولد 23 آبان 1347 در تهران بازیگر ایرانی سینما است، مدتی از دوران کودکی خود را در چالوس بوده. مدرک لیسانس زبان اسپانیایی را از دانشگاه آزاد سال 1372 دریافت کرده است. در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان بیوگرافی آتنه فقیه نصیری و تصاویری از شوهرهای آتنه فقیه نصیری که سال ها قبل از آن ها جدا شده است را مشاهده کنید. با مجله اهل فان همراه باشید.

بیوگرافی آتنه فقیه نصیری

بیشتر اوقات خود را در تنهایی شعر میگوید و کتاب میخواند.به قالی بافی علاقه خاصی دارد و گاهی اوقات به آن می پردازد.دوست نداره کسی اون رو از حال خودش بیرون بیاره و کاری به کارش داشته باشه.

به مجله و مطبوعات علاقه ای نداره و بر این باور هست که مطبوعات فقط باعث درگیر کردن ذهن به مطالب بیهوده و الکی می شود و نمی گذارد به هدفش متمرکز شود.هیچ وقت خانواده را فدای سینما نکرده و همیشه بین سینما و خانواده تعادل برقرار کرده و مرز مشخصی برای هر دو دارد.

از خصوصیات بارزش اراده و پشتکار قوی است و از شکست هایش راهی برای موفقیتش می سازد.برای پیشکسوتان و بزرگان احترام ویژه ای قائل هست چه در سینما چه بیرون از سینما.از بودن در کنار بزرگان سینما لذت می برد و به بزرگان خانواده افتخار میکند.

بیوگرافی آتنه فقیه نصیری-شوهران سابق وی

همسرهای سابق آتنه فقیه نصیری

او همسر سابق رفیع پیتز (کارگردان) و فریبرز عرب نیا (بازیگر) میباشد. خانم نصیری و فریبرز عرب نیا در فیلم های سال های بیقراری، کاکادو، من زمین را دوست دارم و آهوی وحشی با هم همکاری داشتند.

آتنه+فقیه+نصیری

بیماری آتنه فقیه نصیری

در فروردین 1395 او اعلام کرد به ام اس مبتلا شده است. آتنه فقیه نصیری با اشاره به بیماری خود گفت:مبتلا به بیماری ام اس شده ام اما خوشبختانه این بیماری پیشرفته نیست و تحت درمان هستم. وی ادامه داد:هنگام بازی در مجموع شمعدونی به کارگردانی سروش صحت متوجه بیماری ام اس شدم و مدت دو سال است که در حال مداوا هستم البته بیماری پیشرفته نیست و می توانم راه بروم و کارهای روزانه را انجام بدهم.

وی ادامه داد:بدلیل شرایط بیماری و اینکه پزشکان تاکید کردند نباید عصبی بشوم و فعالیتی هم نداشته باشم که دچار خستگی شوم؛ فعلا فعالیتهای هنری را تعطیل کرده ام. فقیه نصیری افزود:امیدوارم با ادامه درمان و کسب سلامتی کامل بتوانم بزودی به فعالیت های فرهنگی بازگردم.

-فقیه-نصیری

فعالیت بازیگری آتنه فقیه نصیری

اولین فیلم سینمایی را در تابستان 1368 با نام جیب برها به بهشت نمی روند بازی کرد و به دلیل این که هم از لحاظ چهره وهم نوع بازی با سایرین تفاوت زیادی داشت و در کل چهره جدید به حساب می آمد مورد توجه بسیاری از کارگردانان قرار گرفت. او اواسط 1370 با بازی در سریال خاله سارا توانست خود را به مردم بشناساند و در ادامه با بازی در سریال خانه سبز به محبوبیت رسید.

برای بازی در فیلم در کمال خونسردی کاندیدای بهترین بازیگر زن شد. در سال 1382 داور جشنواره بود. او بین سالهای 70تا75 جزء پر کارترین بازیگران بوده است.

عکس هایی از آتنه فقیه نصیری

بیوگرافی آتنه فقیه نصیری 2

بیوگرافی آتنه فقیه نصیری 1
آتنه فقیه نصیری در پشت صحنه سریال جدید نمایش خانگی عقرب عاشق

آتنه فقیه نصیری پس از بیماری

برایتان جالب خواهد بود:

تغییر چهره شدید ایلیا شهیدی فر پسر لال شهاب حسینی در 26 سالگی+ عکس

چهارمین ازدواج ابرو گوندش خواننده ترک با تاجری که 12 سال از خودش کوچکتر است+عکس

فیلم عروسی پیمان قاسم خانی با زن فوق العاده جوانش که تازه بیرون اومده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + نه =

دکمه بازگشت به بالا