فرهنگ و هنر

پیری شوکه کننده بهراد خرازی بازیگر مجید دلبندم در سن 50 سالگی! + بیوگرافی و عکس

بهراد خرازی بازیگر مجید دلبندم متولد 6 اسفند 1352 در تهران، فارغ التحصیل لیسانس رشته سینما از کشور روسیه می باشد،بهراد خرازی با تلویزیون فعالیت خود را شروع کرد و با سیب خنده و مجید دلبندم به اوج شهرت رسید.

بهراد خرازی چند سال اخیر برای ادامه تحصیل وکار به کشور روسیه رفت و به مدت 5 سال در این کشور سکونت داشت سپس به ایران بازگشت و با تئاتر و سینما ادامه داد. در بخش فرهنگ و هنر از سری مطال هنرمندان بیوگرافی بهراد خرازی بازیگر مجید دلبندم  و تصاویر او در 49 سالگی را ببینید. با اهل فان همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: همسر آلمانی رضا صادقی+ بیوگرافی و عکس های خانوادگی

بیوگرافی بهراد خرازی بازیگر مجید دلبندم

بهراد خرازی متولد ۶ اسفند ۱۳۵۲ در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته سینما از کشور روسیه می باشد، با تلویزیون فعالیت خود را شروع کرد و با سیب خنده و مجید دلبندم به شدت مشهور شد.

تصاویر جدید بهراد خرازی بازیگر مجید دلبندم در 50 سالگی

بهراد خرازی بازیگر مجید دلبندم 3

بهراد-خرازی2

بهراد خرازی بازیگر مجید دلبندم 2

شروع از ۲۰ سالگی

اولین بار در سال ۱۳۷۲ وقتی ۲۰ ساله بود با مجموعه سیمای اقتصاد جلوی دوربین رفت که در بخش نمایشی استاد و دخترش ایفای نقش می کرد.

شهرت با سیب خنده

سال ۱۳۷۴ در قامت نویسنده و بازیگر به مجموعه سیب خنده پیوست و با هنرمندانی چون یوسف تیموری، مجید صالحی و سید جواد رضویان به شدت مشهور شد.

بهراد خرازی در سیب خنده

موفقیت با مجید دلبندم

در سال ۱۳۷۷ با سریال مجید دلبندم به کارگردانی رضا عطاران که ماجرای عروسکی دست دراز به نام مجید داشت نیز حضور موفقی داشت.

تحصیل در روسیه

آقای خرازی چند سال اخیر برای ادامه تحصیل وکار به کشور روسیه رفت و به مدت ۵ سال در این کشور سکونت داشت سپس به ایران بازگشت و با تئاتر و سینما ادامه داد.

تجربه متفاوت در تلویزیون

این بازیگر بعد سال ۱۳۸۲ با در سریال هیچکس به کارگردانی حمیدرضا حافظی بازی کرد اما ۱۱ سال بعد با سریال دست نزن جیزه به کارگردانی امیر غفارمنش به تلویزیون بازگشت.

بازی در سریال بیمار استاندارد و سریال معمای شاه در نقش تهرانی سال ۹۴ از جمله آثار موفق وی می باشد که در سال ۹۷ هم در محله گل و بلبل بازی کرد.

علت کم کاری بهراد خرازی بازیگر مجید دلبندم

سعی می کنم هر کاری را نپذیرم، یعنی باید بدانم در ایفای آن نقش توانا هستم می پذیرم، البته در این چند ساله کارهای خوبی هم تولید نشده و کیفیت ها پایین آمده است.

برایتان جالب خواهد بود:

علت طلاق بهاره رهنما: بیش از اندازه جذابم!+ بیوگرافی و تصاویر جدید

سارا تانکردی کراش مایکل اسکافیلد در فرار از زندان: در 47 سالگی جوانتر شده+ عکس و بیوگرافی

رایان سرلک کاوه سریال زیرخاکی با پدر و مادر واقعیش+ عکس و بیوگرافی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا