رابطه و ازدواجسبک زندگی

با داشتن این 6 نشانه شما دارای قیافه جذابی می شوید!

قیافه جذاب: عوامل زیادی روی جذابیت ظاهری تاثیر گذار می باشند که فراتر از صورت و هیکل هستند. اگرچه همه ما ذاتا به دنبال زیبایی ظاهری هستیم و فردی را انتخاب می کنیم که از لحاظ فیزیکی سالم تر و زیباتر به نظر برسد و این اتفاق به صورت ناخودآگاه رخ می دهد؛ ما در این قسمت از سبک زندگی از سری مطالب رابطه و ازدواج قصد داریم عواملی را به شما معرفی کنیم که جذابیت شخصیتی شما را تعیین می کنند.

۱.میزان مهربانی

بدون توجه به جذابیت ظاهری می‌ توان گفت که مهربانی و بخشندگی در جذابیت تأثیر بسیار زیادی دارد. اکثر افراد به طور ناخودآگاه جذب کسانی می شوند که مهربان هستند؛ البته شاید همه در وهله اول خود واقعیشان را نشان ندهند اما به هرحال مهربانی واقعی می‌ تواند عامل جذابیت باشد.

۲.اعتماد به نفس

قیافه جذاب، اگر با آنچه که هستید احساس راحتی کنید و از خودتان راضی باشید، این اعتماد به نفس باعث جذب دیگران می شود، زیرا به صورت ناخودآگاه یک نوع امنیت را در درون شما احساس می‌ کنند و آن را نشان از اعتماد بنفس و دوست داشتن خودتان می‌دانند که به شدت جذاب است.

قیافه جذاب 1

۳.شوخ طبعی

اگر می خواهید در جمع دیگران محبوب باشید، حتما شوخ ‌طبعی داشته باشید‌. حس شوخ طبعی باعث جذب افراد می شود. زمانی که شما شرایط شادتر و خنده دارتری را برای اطرافیان تان فراهم کنید، قطعاً از نظر آن ها جذاب تر جلوه می کنید.

۴.میزان لبخند و نشان دادن شادی و رضایت

قیافه جذاب، لبخند سیگنال خوبی به دیگران می دهد و نشان دهنده دوست داشتنی بودن و گشاده‌رو بودن شماست. طبق مطالعات انجام شده، لبخند باعث جذابیت افراد مخصوصا در خانم ها می شود‌؛ شاید خانم ها لبخند را در مردان خیلی عامل جذابیت ندانند اما این موضوع برای خانم ها جذابیت ایجاد می کند.

قیافه جذاب 2

۵.ساده گرفتن شرایط

راحت گرفتن شرایط و غر نزدن و استرس نداشتن، جزء مواردی است که به جذابیت شما کمک می کند. تحقیقات به اثبات رسانده که هورمون کورتیزول یا همان هورمون استرس عامل کاهش جذابیت است؛ اما شاد بودن، ریلکس بودن و راحت گرفتن امور به جذابیت شما کمک می کند‌.

۶.داشتن وجه تشابه

قیافه جذاب، ما بیشتر جذب افرادی می شویم که از نظر تربیت، ارزش ها و شخصیت به ما شبیه هستند. ما می خواهیم شریک زندگی تأیید و درکمان کند و این شباهت می تواند از لحاظ ظاهری یا از لحاظ شخصیتی باشد. زمانی که شما به فردی شباهت داشته باشید و حس مشترکی با او پیدا کنید؛ قطعاً برایتان جذاب تر خواهد بود.

برایتان جالب خواهد بود:

این نشانه ها نشان می دهد که این فرد عاشق شماست، حتی اگر به زبان نیاورد!

چرا زنان قوی از درون می شکنند؟

نشانه های عاشق شدن مردان: اگه این نشونه ها رو در مردی دیدی بدون عاشقت شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 14 =

دکمه بازگشت به بالا