سرگرمیمعمای تصویری

بازی فکری: کدوم مادر حماقت بزرگی مرتکب شده؟!

بازی فکری شناسایی مادر جاهل: شما را شوکه می کند! کمتر فردی می تواند تشخیص دهد حقیقتا کدام کار خطرناک تر است.

در این تصویر ما دو مادر را می بینیم که دارند رفتارهای سهل انگارانه ای با بچه ها نشان می دهند. مادر سمت چپ در حال سیگار کشیدن است. او جلوی بچه اش این کار را می کند. تصویر سمت راست نیز مادری را نشان می دهد که دارد با هله هوله او را سرگرم می کند. آیا می توانید بگویید کدام کدام مادر خطرناک تر و احمقانه تر است؟!

بازی فکری شناسایی مادر جاهل

 

بازی فکری شناسایی مادر جاهل-1

.

.

.

.

.

.

.

بازی فکری شناسایی مادر جاهل یک سوال هوش تصویری می باشد که در تلاش است مغز شما را به چالش بکشد.پس تلاش کنید تا از حداکثر مهارت های خود استفاده کرده و نشان دهید که یک کارآگاه تمام عیار هستید. برای رمزگشایی لازم است، دقت کنید، تمرکز خود را به حداکثر برسانید و تمام جزئیات بازی فکری شناسایی مادر جاهل را تجزیه و تحلیل کنید.

.

.

.

.

.

.

.

بیایید جواب بازی فکری شناسایی مادر جاهل را ببینیم!

 

سیگار خطرناک تر است. اگر چه فست فود و خوراکی های ناسالم مثل چیپس و پفک و نوشابه باعث بیماری هاب مختلفی در کودکان می شود اما سیگار چیزی است که حتی ناآگاه ترین والدین نیز می دانند نباید آن را جلوی کودک انجام دهند. بنابراین احمقانه ترین کار را مادر سمت چپ انجام می دهد.

علاوه بر این احتمال دارد مادر سمت راست موقتا این کار اشتباه را انجام داده باشد و دفعه های بعد غذای سالم به فرزندش بدهد. اما مادر سمت راست از فرزندش کاملا غافل است. پس نه تنها جلوی او سیگار می کشد که حتی به تغذیه فرزندش هم توجهی ندارد.

بازی فکری شناسایی مادر جاهل-2

امیدوارم از چیستان بامزه 3 استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هشت =

دکمه بازگشت به بالا