سرگرمیمعمای تصویری

بازی فکری: نوابغ بگن کدوم خانم اعصاب خراب زده شوهرشو کشته؟!

بازی فکری شناسایی قاتل همسر: سوال این آزمون ساده است: شما 2 خانم مختلف را مشاهده می کنید، یک از این خانم ها همسرش را کشته یا تصمیم به کشتنش دارد، شما باید متوجه شوید کدام یک از این خانم ها می خواهد همسرش را بکشد یا کشته است؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 10 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم فرد قاتله. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی قاتل همسر، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله اهل فان با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله اهل فان و بازی فکری شناسایی قاتل همسر همراه باشید.

بازی فکری شناسایی قاتل همسر

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی قاتل همسر را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی قاتل همسر و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی قاتل همسر این است که شما باید متوجه شوید کدام یک از این خانم ها می خواهد همسرش را بکشد یا کشته است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 10 ثانیه کشف کنید کدوم فرد قاتله؟

بازی فکری شناسایی قاتل همسر-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی قاتل همسر

آیا متوجه شدید کدوم فرد قاتله؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی قاتل همسر: خانم سمت چپ همسرش را کشته و درون شیشه هم ماده نامعلومی قرار می دهد! درسته فرد سمت راست تفنگ داره ولی اون برای محافظت هست فقط.

بازی فکری شناسایی قاتل همسر-2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا