سرگرمیمعمای تصویری

بازی فکری: خدمتکاری که قتل انجام داده رو می تونی شناسایی کنی؟!

بازی فکری شناسایی قاتل مخفی کار: سوال این آزمون ساده است: شما 3 خانم خدمتکار را درون تصویر مشاهده می کنید، هرکدام ادعا دارند که مرتکب قتل نشده اند، شما باید تشخیص دهید که کدام یک از آنها واقعا مرتکب قتل شده اند؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 10 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم خدمتکار قاتله. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی قاتل مخفی کار، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله اهل فان با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله اهل فان و بازی فکری شناسایی قاتل مخفی کار همراه باشید.

بازی فکری شناسایی قاتل مخفی کار

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی قاتل مخفی کار را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی قاتل مخفی کار و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی قاتل مخفی کار این است که شما باید تشخیص دهید که کدام یک از آنها واقعا مرتکب قتل شده اند؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 10 ثانیه کشف کنید کدوم خدمتکار قاتله؟

بازی فکری شناسایی قاتل مخفی کار-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی قاتل مخفی کار

آیا متوجه شدید کدوم خدمتکار قاتله؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی قاتل مخفی کار: خدمتکار وسطی قاتل هست، دلستر مثل خون نیست!

بازی فکری شناسایی قاتل مخفی کار-2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا