سرگرمی

بازی فکری: اگه باهوشی در حد لالیگا بگو کدوم سلبریتی ورشکسته است؟!

بازی فکری شناسایی سلبریتی ورشکسته: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما می بینید که دو سلبریتی معروف را مشاهده می کنیم که از زندگی لاکچری و هیجان انگیز خود لذت می برند و در مکان های تفریحی در حال خوشگذراندن می باشند،اما یکی از این دو سلبریتی به تازگی در زندگی اقتصادی خود اوضاع جالبی را سپری نمی کند و در حال ورشکستگی می باشد. شما باید بگویید کدام سلبریتی به تازگی ورشکسته شده است؟! دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم خانم ورشکسته است. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی سلبریتی ورشکسته، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله اهل فان با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله اهل فان و بازی فکری شناسایی سلبریتی ورشکسته همراه باشید.

بازی فکری شناسایی سلبریتی ورشکسته

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی سلبریتی ورشکسته را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی سلبریتی ورشکسته و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی سلبریتی ورشکسته این است که به نظر شما باید بگویید کدام سلبریتی به تازگی ورشکسته شده است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم خانم ورشکسته است؟

بازی فکری شناسایی سلبریتی ورشکسته-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی سلبریتی ورشکسته

آیا متوجه شدید کدوم خانم ورشکسته است؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی سلبریتی ورشکسته: دختر سمت راست عکسش جعلیه، هم برج بیگ بن و هم برج ایفل در یک قاب غیر ممکنه!

بازی فکری شناسایی سلبریتی ورشکسته-2

 

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا