سرگرمیمعمای تصویری

بازی فکری: نوابغ زامبی شناس سریع بگن کدوم یکی تبدیل به زامبی شده؟!

بازی فکری شناسایی زامبی در خانواده: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما یک خانواده کوچک و مهربان را مشاهده می کنید که در دور میز ناهار خوری خود نشسته اند و مشغول خوردن ناهار می باشند،اما متاسفانه یکی از آنها جدیدا تبدیل به یک زامبی شده است شما باید تشخیص دهید کدام یک از افراد خانواده زامبی شده است؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم فرد زامبی شده. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی زامبی در خانواده، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی زامبی در خانواده همراه باشید.

بازی فکری شناسایی زامبی در خانواده

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی زامبی در خانواده را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی زامبی در خانواده و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی زامبی در خانواده این است که شما باید تشخیص دهید کدام یک از افراد خانواده زامبی شده است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم فرد زامبی شده؟

بازی فکری شناسایی زامبی در خانواده-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی زامبی در خانواده

آیا متوجه شدید کدوم فرد زامبی شده؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی زامبی در خانواده: پدر خانواده زامبی شده است، او اصلا متوجه بوی بد و فاسد غذایش نشده است! بعضی کاربران به انگشت بریده در بشقاب پسر یا چشم درون استکان زن اشاره کرده اند که این ممکن است مصنوعی و غیر واقعی باشد!

بازی فکری شناسایی زامبی در خانواده-2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دکمه بازگشت به بالا