سرگرمیمعمای تصویری

بازی فکری: اگه سلول هات پر مغزه بگو بین خانوم باردار و بقیه کدومشون دزده؟

بازی فکری شناسایی دزد فروشگاه: بازی فکری شناسایی دزد فروشگاه از آن جمله معماهایی است که توانسته است مخاطبان زیادی را به سوی خود جلب کند. در صورتی که بتوانید اشکال اصلی و فاحش بازی فکری شناسایی دزد فروشگاه را شناسایی کنید، شما می توانید به توانائیهای بالای شناختی و قدرت هوش خود اعتماد داشته و آن را تشویق کنید. با مجله اینترنتی اهل فان و بازی فکری شناسایی دزد فروشگاه همراه شوید. شما در این تصویر باید کسی را که از فروشگاه دزدی کرده و تغییر قیافه داده را شناسایی کنید.

معماها و سوالات تصویری همیشه جذاب و جالب هستند و شما می توانید اوقات فراغت خود را با آنها سپری کنید. از یک سو سرگرم می شوید و از سوی دیگر مغزتان را به یک ورزش اساسی دعوت می کنید. هدف بیشتر سوالات و معماهای تصویری در همین نکته نهفته است. مغز شما نیز برای بهبود عملکرد و حفظ سلامت خود به ورزش منظم نیاز دارد و بازی های فکری می توانند ورزش مناسبی برای مغز باشند. پس اگر به دنبال تمرین های ورزشی برای مغز خود هستید بخش تفریح و سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان را دنبال کنید.

این هم جالبه: معادل اسمت به ژاپنی چی میشه؟ هلن میشه ناروفو!

بازی فکری شناسایی دزد فروشگاه

بررسی میزان محبوبت این آزمون و همچنین براساس نظرات موجود در صفحه فیس بوک وب سایت ارائه دهنده بازی فکری شناسایی دزد فروشگاه، نشان می دهد که تنها 30 درصد از اشتراک کنندگان توانسته اند در زمان 5 ثانیه ای اشکال اساسی تصویر را شناسایی کنند. در نتیجه همین مسئله باعث شده است که به این نتیجه برسیم که حل این آزمون تنها برای کسانی مقدور است که سطح قابل توجهی دقت، تمرکز و بینایی برخوردار باشند.

به دوستان خود نشان دهید که متخصص انجام چالش های تصویری هستید. شما فقط 5 ثانیه فرصت دارید. پس اگر آماده هستید در چالش تصویری امروز هم شرکت کنید.

به تصویر زیر خوب دقت کنید. در تصویر بازی فکری شناسایی دزد فروشگاه شما با تصویری جالب از یک فروشگاه روبرو هستید. چندین مشتری در این فروشگاه حضور دارند. با نگاه سطحی و در ابتدا همه چیز عادی به نظر می رسد. اما اگر خوب دقت کنید متوجه می شوید که یکی از مشتریان تغییر چهره داده است و از فروشگاه دزدی کرده است. یک چشم تیزبین قادر به دیدن آن است. تلاش کنید در زمان مشخص شده تصویر بازی فکری شناسایی دزد فروشگاه را رمزگشایی کنید. با هم تصویر را مرور می کنیم.

بازی فکری شناسایی دزد فروشگاه-1

این هم جالبه: آزمون تصویری،اگه چشمان تیزبینی داری اشتباه تصویری مطب پزشک را پیدا کنید

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی دزد فروشگاه

وقت تمام شد. شاید 5 ثانیه زمان ناکافی بود. ایا شما پاسخ و یا اشکال تصویر بازی فکری شناسایی دزد فروشگاه را پیدا کردید؟ اگر پاسخ منفی است بدون معطلی زمان دوم خود را شروع کنید.

.

.

.

.

.

.

این  مطلب هم جالبه: قابل توجه نابغه های ریاضی: اعداد گمشده هرم را در کمتر از 20 ثانیه پیدا کنید!

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی دزد فروشگاه: اگر دقت کنید، این زن کلا گیس زرد گذاشته است و موهای اصلی اش مشکی مشخص است، پس او کلاه گیس را از فروشگاه دزدیده است!

بازی فکری شناسایی دزد فروشگاه-2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع پازل ها و معماها را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

این مطلب هم جالبه

تست شخصیت شناسی اژدهای 1403، یکیشو بردار تا احوال سال جدیدت رو بگم

باهوشا بگن: کدام نخ به موز وصل شده است!؟

اگه خیلی باهوشی بگو کدوم یکی یه شاخ مجازی هستش!

عشقم بهم وابسته هست یا نه؟ اگه متولد این ماه ها بود شک نکن!

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 19 =

دکمه بازگشت به بالا