سرگرمیمعمای تصویری

بازی فکری: اگه هوشت خیلی سرشاره بگو کدوم خانواده خیلی خطرناکن؟!

بازی فکری شناسایی خانواده خطرناک: سوال این آزمون ساده است: شما 2 خانواده مختلف را مشاهده می کنید، یکی از این خانواده ها خطرناک هستند، شما باید تشخیص دهید کدام یک از این 2 خانواده خشن و خطرناک هستند؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم خانواده خطرناکه. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی خانواده خطرناک، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله اهل فان با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله اهل فان و بازی فکری شناسایی خانواده خطرناک همراه باشید.

بازی فکری شناسایی خانواده خطرناک

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی خانواده خطرناک را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی خانواده خطرناک و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی خانواده خطرناک این است که شما باید تشخیص دهید کدام یک از این 2 خانواده خشن و خطرناک هستند؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم خانواده خطرناکه؟

این مطلب هم جالبه: اگه فکر می کنی چشمات مثل شاهین تیزه، پس حرف A را پیدا کن!

بازی فکری شناسایی خانواده خطرناک-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی خانواده خطرناک

آیا متوجه شدید کدوم خطرناکه؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی خانواده خطرناک: به تصویر دقت کنید، یک دزد فراری در خانه سمت چپ مخفی شده است!

بازی فکری شناسایی خانواده خطرناک-2

این مطلب هم  جالبه: چیستان: آن چیست که هر چه بیش‌تر می‌کشیم، کوتاه‌تر می‌شود؟

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + هفت =

دکمه بازگشت به بالا