سرگرمیمعمای تصویری

بازی فکری: در یک نگاه بگو کدوم یکی آرایشگر نیست؟!

بازی فکری شناسایی آرایشگر قلابی: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما 2 فرد را در آرایشگاه مشاهده می کنید، یکی از این آرایشگرها یک قاتل است، شما باید تشخیص دهید کدام فرد آرایشگر نیست قصد کشتن فرد را دارد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم آرایشگر قلابیه. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها ومعماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی آرایشگر قلابی، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله اهل فان با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله اهل فان و بازی فکری شناسایی آرایشگر قلابی همراه باشید.

بازی فکری شناسایی آرایشگر قلابی

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی آرایشگر قلابی را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی آرایشگر قلابی و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی آرایشگر قلابی این است که شما باید تشخیص دهید کدام فرد آرایشگر نیست قصد کشتن فرد را دارد؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم آرایشگر قلابیه؟

بازی فکری شناسایی آرایشگر قلابی-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی آرایشگر قلابی

آیا متوجه شدید کدوم آرایشگر قلابیه؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی آرایشگر قلابی: فرد سمت چپ آرایشگر نیست، به حشره کش در دستش به جای آبپاش دقت کنید!

بازی فکری شناسایی آرایشگر قلابی-2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هفت =

دکمه بازگشت به بالا