سرگرمیتست هوش

بازی فکری: نوابغ ریاضی بگن چطوری با یک حرکت چوب کبریت تساوی درست بشه؟!

بازی فکری اصلاح معادله با چوب کبریت: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما یک معادله را مشاهده می کنید که با چوب کبریت ساخته شده است، وظیفه شما این است که این معادله را فقط با یک حرکت چوب کبریت اصلاح کنید تا معادله درست شود، میتوانید!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید چوب کبریت را باید جا به جا کنید. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری اصلاح معادله با چوب کبریت، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری اصلاح معادله با چوب کبریت همراه باشید.

بازی فکری اصلاح معادله با چوب کبریت

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری اصلاح معادله با چوب کبریت را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری اصلاح معادله با چوب کبریت و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری اصلاح معادله با چوب کبریت این است که شما این معادله را فقط با یک حرکت چوب کبریت اصلاح کنید تا معادله درست شود، میتوانید؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید چوب کبریت را جا به جا کنید؟

بازی فکری اصلاح معادله با چوب کبریت-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری اصلاح معادله با چوب کبریت

آیا متوجه شدید چوب کبریت را جا به جا کنید؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری اصلاح معادله با چوب کبریت: یا یک حرکت معادله را می توان به 8 منهای 4 برابر با 4 تبدیل کرد!

بازی فکری اصلاح معادله با چوب کبریت-2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا