سرگرمیتست هوش

برای حدس این کلمه باید فسفر زیادی بسوزونی!

بازی حدس کلمه 2: سوال های ریاضی از بهترین سرگرمی ها برای به چالش کشیدن ذهن و محک IQ هر فردی است. در این چالش هوش باید کلمه مورد نظر را حدس بزنید. با یک بازی حدس کلمه از بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

این هم جالبه: بازی حدس کلمه: اونقدر باهوش هستی بگی تصویر چه کلمه ای میشه؟

بازی حدس کلمه 2

سعی کنید با توجه به عکس داده شده کلمه مورد نظر را حدس بزنید، آماده هستید؟ فقط 3 ثانیه فرصت دارید… واقعا تصویر ساده ایست، خیلی معطل نکنید!

بازی حدس کلمه 2-1

 

این هم جالبه: سوال ریاضی: اونقدر باهوش هستی بگی جواب سطر آخر چی میشه؟

.

.

.

اگر هنوز پاسخ بازی کلمات 2 را نیافته اید عجله نکنید و 3 ثانیه دیگر به خودتان فرصت دهید، سپس جوابی که در پایین صفحه برایتان قرار داده ایم را ببینید. درگیر شدن ذهن تان با این سوالات باعث تقویت حافظه شما و سریعتر شدن در حل معماها می شود.

.

.

.

پاسخ بازی حدس کلمات 2

 

جواب میشه: فِرِنی

بازی حدس کلمه 2-2

 

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم.

بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انوال پازل ها و معماها را می توانید ببینید و لذت ببرید.

 

این مطالب هم جالبه:

 

سوال ریاضی: فقط با یک حرکت چوب کبریت معادله رو درستش کن!

نوابغ بگن: به نظرت این تصویر چه کلمه ای رو نشون میده؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 5 =

دکمه بازگشت به بالا