سرگرمیتست هوش

اگر واقعا نبوغ داری، تنها با جا به جا کردن یک کبریت معادله را حل کن!!

بازی فکری کبریت: بازی های فکری شما را وادار می کند خارج از چارچوب فکر کنید و از پتانسیل ذهن خود بهره برداری کنید. یکی از جدیدترین بازی‌های فکری در رسانه‌های اجتماعی که ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده، بازی فکری پازل چوب کبریت است: آیا می‌توانید 1 چوب کبریت را برای حل معادله جابجا کنید؟

مجله سرگرمی اهل فان هر روزه انواع تست ها را در بخش های مختلف سایت به اشتراک می گذارد. این تست ها قادرند با به چالش کشیدن میزان دقت و هوشیاری شما، هر بار بیش از قبل حیرت زده تان کند.

در بازی فکری کبریت از شما چه می خواهیم؟

یک کبریت را جا به جا کنید تا جواب معادله برابر با 9 شود. برای اینکار فقط 8 ثانیه فرصت دارید. پس سرعت عمل هم در این تست خیلی مهم است!

تصویر بازی فکری کبریت

.

.

.

.

.

بازی فکری کبریت:

مهارت های ای کیو و آی کیو برای رسیدن به موفقیت در جنبه های مختلف زندگی بسیار حائز اهمیت هستند. تلفیق ضریب هوشی با هوش هیجانی می تواند شما را موفق تر و قوی تر کند. برای رسیدن به موفقیت به هیچ چیز غیر از حل مسئله، تست های روانشناسی و تست هوش نیاز نداریم.

.

.

.

.

بازی فکری کبریت:

اگر هنوز در تلاش برای به دست آوردن پاسخ این هستید، ما پاسخ این معما را پایین تر قرار داده ایم تا کمی بیشتر فسفر بسوزانید. این بازی فکری یک راه عالی برای آزمایش مهارت های مشاهده و میزان تیزبینی شما است. اگر هنوز به جواب نرسیده اید، تصویر زیر این راه حل را بهتر درک می کند.

جواب بازی فکری کبریت

 

پاسخ بازی فکری کبریت

 

1. چگونه بازی های فکری را حل کنیم؟

بسیاری از مردم عاشق حل بازی های فکری، پازل های تحلیلی و بازی هستند. بازی های فکری مانند نسخه پیچیده تری از پازل ها و معماها هستند. شما باید این پازل ها را متفاوت تحلیل کنید و خارج از چارچوب فکر کنید. بهتر است از ذهن خلاق خود استفاده کنید زیرا پاسخ بازی های فکری را نمی توان به راحتی پیدا کرد.

2. بازی فکری چیست؟

بازی فکری یک پازل هیجان انگیز است که برای حل آن نیاز به تفکر دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا