سرگرمیتست بینایی

اگر حرف T را در 10 ثانیه پیدا کنید، قدرت پردازش مغزتان عالی است!

آزمون پردازش مغز با کاغذ تورنسل: تست های شخصیت، پازل های تصویری، سوالات هوش و … به دلایلی محبوب هستند. آنها می توانند چیزهای زیادی را در مورد شخصیت شما فاش کنند که ممکن است از آنها اطلاعی نداشته باشید! اگر شما فردی هستید که به تمرکز خود افتخار می کند، پس این آزمون قدرت پردازش مغز با کاغذ تورنسل یا تست قدرت بینایی تورنسل عالی در خدمت شماست. تنها کاری که باید انجام دهید این است که T را پیدا کنید! با آزمون پردازش مغز با کاغذ تورنسل با بخش سرگرمی مجله خبری اهل فان همراه باشید.

این آزمایش توسط تیمی در دانشگاه جان هاپکینز ایجاد شد، که در آن تعدادی از محققان دریافتند که وقتی می‌دانید چه چیزی را نباید جستجو کنید، به طور خودکار آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا می‌کنید. این آزمایش ثابت کرد که اگر به انسان ها زمان و فرصت داده شود تا یاد بگیرند که چه چیزی را نادیده بگیرند، به جستجوی بسیار کارآمدتر و سریع تر تمایل دارند.

محققان دریافتند وقتی به شرکت کنندگان اطلاع داده شد که کدام رنگ ها را نادیده بگیرند، در ابتدا زمان واکنش آنها را کندتر کرد. با این حال، با کمی زمان، حوصله و تمرین، تمرکز آنها بهبود یافت و آنها توانستند حروف ویژه را سریعتر تشخیص دهند، در مقایسه با شرکت کنندگانی که هیچ راهنمایی در مورد رنگ ها به آنها داده نشد.

نتیجه این است که هر چه بتوانید اطلاعات بیشتری را نادیده بگیرید و آنها را حذف کنید، سریعتر می توانید آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا کنید. قدرت شما در نادیده گرفتن می تواند قدرت شما را برای توجه به آنچه واقعاً مهم است تعیین کند.

یکی از نویسندگان، هاوارد اگث، می گوید که انگیزه اصلی این تست سرگرم کننده، تمرکز بر اهمیت سرکوب محرک های رقیب و دیدن چگونگی مقابله و تفکر مغز انسان بود. بنابراین نتیجه این است که وقتی به انسان ها فرصت و مهمتر از همه زمان داده می شود تا یاد بگیرند قبل از شروع کاری چه چیزهایی را نادیده بگیرند، ذهن آنها به روشی بسیار سریعتر کار می کند.

این مطلب هم جالبه: با انتخاب یک پرنده، وضعیت خود را در سال جدید پیش بینی کنید!

آزمون پردازش مغز با کاغذ تورنسل

محققان بر این باورند که وقتی به شما گفته می شود به دنبال چه چیزی باشید، شما می توانید جستجوهای تصویری خود را بهبود ببخشید. در آزمون پردازش مغز با کاغذ تورنسل، اگر بتوانید T را در عرض 10 ثانیه پیدا کنید، شما فردی با قدرت بینایی عالی هستید! اگر فکر می کنید که تمرکز شما بی نظیر است، پس باید این تست را انجام دهید. به این تصویر نگاه کنید و ببینید چقدر طول می کشد تا «T» را پیدا کنید.

ما می‌توانیم سرنخی کوچک به شما بدهیم تا حل این تست توهم نوری «T» را برایتان آسان‌تر کنیم: T فقط آبی یا سبز است. آن را بررسی کنید و اگر بتوانید ظرف 10 ثانیه حرف T را پیدا کنید ، واقعاً خاص هستید. پس با دقت به تصویر نگاه کنید.

آزمون پردازش مغز با کاغذ تورنسل-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون پردازش مغز با کاغذ تورنسل

آیا توانستید T را پیدا کنید؟  اگر بله، پس کارتان عالی است! و اگر این کار را نکرده اید، کاملاً اشکالی ندارد. تصویر زیر را بررسی کنید تا ببینید “T” کجاست.

.

.

.

.

.

.

چقدر طول کشید تا آن را پیدا کردید؟ نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید! و فراموش نکنید که این تست را با استعداد را با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارید و ببینید چقدر طول می کشد تا این معمای مغزی را حل کنند.

این مطلب هم جالبه: با پیدا کردن حیوانات استتار شده اثبات کن چشمات مثل عقاب تیزه!

آزمون پردازش مغز با کاغذ تورنسل-2

امیدوارم از آزمون پردازش مغز با کاغذ تورنسل استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + دو =

دکمه بازگشت به بالا