سرگرمیمعمای تصویری

آزمون هوش مرد بندباز: کدام مرد خواهد افتاد؟

آزمون هوش مرد بندباز: در هوش تصویری امروز به ما بگویید که کدام مرد خواهد افتاد؟ چرا؟ آیا شما در حل معماها خوب هستید؟اگر فکر میکنی اینکاره ای پس بیا جواب این معما رو بده.

اگر می خواهید توانایی های ذهنی و مغزی خود را تقویت کنید این نوع از سرگرمی ها را از دست ندهید. سوال آزمون هوش مرد بندباز افراد زیادی را گمراه کرده است!

 

فقط کافی است به تصویر آزمون هوش مرد بندباز نگاه کرده و جزئیات را از دست ندهید. شما بایستی برای جواب خود دلیل منطقی بیاورید.

تصویر آزمون هوش مرد بندباز

با دقت به تصویر نگاه کنید و با تمام وجود حس کنجکاوی و ریزبینی خود را به کار اندازید تا بتوانید به سوال درست دست پیدا کنید.

آیا می توانید به آزمون هوش مرد بندباز پاسخ دهید؟ اگر جواب را یافتید به شما تبریک می گوییم و اگر نتوانستید نگران نباشید ما پاسخ را در انتهای صفحه قرار داده ایم..

.

.

.

فراموش نکنید که:

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید:

پاسخ آزمون هوش مرد بندباز

پاسخ آزمون هوش مرد بندباز

 پاسخ آزمون هوش مرد بندباز: همان طور که در تصویر می بینید مرد سمت راست با تی شرت زرد خواهد افتاد تمام نشانه ها این طور می گویند. اگر دقت کنید وحشت را در صورت او می بینید و وضعیت بدن او در حالت مناسبی قرار ندارد و به اصطلاح تراز ندارد. او وزن خود را در دوطرف به یک اندازه توزیع نکرده است. حالا اگر به مرد سمت چپ نگاهی بیندازید می بینید که او این کاره است. اندام قوی و ورزیده ای دارد و بخوبی فشار را با وزنه های هم اندازه در دو طرف بدن خودش مدیریت می کند.

آیا توانستید پاسخ آزمون هوش مرد بندباز را درست حدس بزنید؟

تست های IQ چه کاربردی دارند؟

به گفته متخصصان، تست های هوش روشی است که بخشی از تشخیص روانشناختی است و در واقع میزان هوش فرد را مشخص می کند. بسیاری از مردم این سوال را مطرح کرده اند که آیا تست IQ معیار دقیقی برای سنجش هوش است یا خیر. به ندرت بحث هایی پیرامون آن وجود داشته است.

به همین خاطر عده زیادی معتقدند این تست ها برای تشخیص میزان توانایی های نیم کره چپ مغزی مناسب هستند و مهارت های منطقی و حل مسئله و استدلال را می سنجند، اما برای تشخیص هوش های چندگانه نظیر هوش موسیقیایی، هنری و ادبی و تمام آن چه خلاقانه است کاربرد ندارند.

اینارم ببین:

کدوم یکی زن شوهرش رو دور می زنه و بهش وفادار نیست؟

آزمون بینایی روح؛اگه چشمات تیزه روح ها رو پیدا کن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دکمه بازگشت به بالا