سرگرمیتست بینایی

آزمون قدرت بینایی: افراد تیزبین در یک نگاه حرف O را بین Q ها پیدا می کنند!

آزمون قدرت دید با شناسایی حرف O: آنچه که در آزمون قدرت دید با شناسایی حرف O مورد توجه قرار گرفته است، یافتن حرف متفاوت در میان انبوه حروف Q است. شما اگر ذهنی آرام و چشمانی تیزبین داشته باشید، می توانید در یک نگاه کوتاه این حرف را شناسایی کنید. شاید دیدن حرف O در میان انبوه حروف Q به آسانی نباشد. پس با مجله خبری اهل فان و آزمون قدرت دید با شناسایی حرف O همراه باشید.

اجازه ندهید حروف دیگر شما را در تلاش برای یافتن O دچار سرگیجه کنند. یکی از معدود افرادی باشید که توانسته اند این معمای تصویری را حل کنند. این بار یک معمای تصویری غیرمعمول را در بخش تفریح و سرگرمی اهل فان با شما به اشتراک گذاشته ایم. در آزمون قدرت دید با شناسایی حرف O شما باید حرف متفاوت را شناسایی کنید. ما تضمین می کنیم که این آزمون سطح مشاهده و چابکی ذهنی شما را مورد ازمایش قرار می دهد.

این مطلب هم جالبه: بازی فکری: نوابغ بگن این مرد چرا وحشی شده و زنش رو هول داده؟!

آزمون قدرت دید با شناسایی حرف O

بسیار مهم است که چشمان خود را کاملا باز کنید تا بتوانید تصویری را که در مقابل چشمان شما قرار گرفته است را با تمام جزئیات مورد بررسی قرار دهید.

آزمون قدرت دید با شناسایی حرف O ممکن است یک چالش ساده به نظر برسد، اما به این سادگی نیست، زیرا شما فقط 5 ثانیه فرصت دارید تا پاسخ را پیدا کنید. زمان محدود است و ما از آن آگاه هستیم، اما از این طریق می توانید خود را آزمایش کنید و قدرت بینایی خود را بررسی کنید. اگر شما فردی هستید که عاشق نوع خاصی از پازل های تصویری هستید که در آن باید تفاوت ها را پیدا کنید، پس این بازی فکری تصویری برای شما عالی است.

این مطلب هم جالبه: آزمون تمرکز: کدام چهره با بقیه فرق دارد!؟

آزمون قدرت دید با شناسایی حرف O-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون قدرت دید با شناسایی حرف O

تعداد بسیار کمی از افراد در تلاش اول توانسته اند حرف O را در تصویر پیدا کنند. اگر شما تشخیص داید به شما تبریک می گویم! اما اگر نه، احساس بدی نداشته باشید. می توانید تلاش دوم خود را اعمال کنید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون قدرت دید با شناسایی حرف O : ما پاسخ را در تصویر ذیل برای شما ا.رائه کرده ایم. در تصویر زیر حرف O علامتگذاری شده است.

این مطلب هم جالبه: کدام دانش‌آموز با ماژیک قرمز، جمله روی تخته را نوشته است!؟

آزمون قدرت دید با شناسایی حرف O-2

امیدوارم از آزمون قدرت دید با شناسایی حرف O استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

دکمه بازگشت به بالا