سرگرمیتست بینایی

اگر حیوان مخفی را بین خطوط تشخیص بدی، بینایی ات عالیه!

آزمون قدرت دید با خطوط و حیوان: اگر حیوان مخفی را بین خطوط تشخیص بدی، بینایی ات عالیه!: در تصویر یک حیوان پنهان شده است، اما بیش از 90 درصد از افرادی که سعی در یافتن آن دارند، شکست می خورند. آیا فکر می کنید می توانید آن را پیدا کنید؟ خوب، شما فقط 8 ثانیه فرصت دارید تا ببینید چه حیوانی بین خطوط پنهان شده است. اگر بتوانید به درستی تشخیص دهید که چه چیزی در آن پنهان شده است، از همه کسانی که سعی در حل این معمای تصویری داشتند تیزبین تر هستید. با مجله خبری چشمک و آزمون قدرت دید با خطوط و حیوان همراه باشید.

آزمون قدرت دید با خطوط و حیوان

 

ما در وب جست‌وجو کرده‌ایم تا بهترین بازی‌های فکری و چالش‌های تصویری را برای به اشتراک گذاشتن با شما پیدا کنیم. پس از انتخاب دقیق بهترین ها، بالاخره یکی را پیدا کردیم که فکر می کنیم مهارت های تصویری شما را بهتر و دقیق تر مورد آزمایش قرار می دهد! برای یافتن پاسخ آزمون قدرت بینایی خطوط و حیوان امروز باید از تمام نیروی مغز خود استفاده کنید. به تصویر زیر نگاهی بیندازید و به ما اطلاع دهید که آیا می توانید ببینید چه حیوانی در داخل آن پنهان شده است.

خطوط زیادی خواهید دید و ممکن است به نظر برسد که تصویر در حال حرکت است. با این حال، ما به شما اطمینان می دهیم که این فقط یک ترفند است! این یک تصویر ثابت است و اگر درست به آن نگاه کنید، حیوان خاصی را خواهید دید. شکل این حیوان غیرقابل انکار است. مطمئناً آن را با هیچ موجود دیگری در این سیاره اشتباه نخواهید گرفت. به یاد داشته باشید، شما فقط 8 ثانیه فرصت دارید تا حیوان پنهان شده در تصویر آزمون قدرت دید با خطوط و حیوان را به درستی حدس بزنید. آماده؟ بیا بریم!

این مطلب هم جالبه: چیستان: آن چیست که وقتی پر است راه می‌رود وقتی خالی است می‌ایستد!؟

آزمون قدرت دید با خطوط و حیوان-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون قدرت دید با خطوط و حیوان

متوجه شدی که چه حیوانی بین خطوط آزمون قدرت بینایی با خطوط و حیوان پنهان شده است؟ ؟ اگر در تلاش برای شناسایی آن مشکل دارید، کمی سر خود را به اطراف حرکت دهید. سعی کنید دید خود را به طرق مختلف تنظیم کنید. آیا  اگر سر خود را به گونه ای کج کنید واضح تر است؟ اگر به سرعت تصویر را به سمت بالا و پایین اسکرول کنید چه؟ فهمیدید حیوان چیست؟

حیوان پشت آن خطوط چیست؟ زمان تقریباً به پایان رسیده است، عجله کنید!

.

.

.

.

.

.

.

این مطلب هم جالبه: اگر در نگاه اول اشتباه تصویر دختر را پیدا کنی، نابغه ای!

پاسخ آزمون قدرت دید با خطوط و حیوان: بسیار خوب، 8 ثانیه گذشته است، و امیدواریم که شما حیوانی را که در تصویر پنهان شده است پیدا کرده باشید. اگر برای دیدن آن مشکل داشتید، نگران نباشید! اکثر افرادی که سعی کردند موجودی پنهان را پیدا کنند، نتوانستند تشخیص دهند که واقعاً چیست؟ با این حال، این تلاش به مغز شما یک تمرین عالی داد. در واقع، شما باید این نوع تست های تصویری را هر روز برای تمرین مغز انجام دهید.

ببر است! ساده ترین راه برای شما برای تشخیص ببر چه بود؟ آیا چرخاندن تلفن کمکی کرد؟ افزایش روشنایی یا کاهش آن چطور؟ ما دوست داریم بدانیم چگونه این چالش تصویری دشوار را حل کردید؟

آزمون قدرت دید با خطوط و حیوان-2

آزمون قدرت دید با خطوط و حیوان-3

امیدوارم از آزمون قدرت دید با خطوط و حیوان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا