سرگرمیتست بینایی

فقط اگر چشمان تان سالم باشد پاندا را در عرض 5 ثانیه در تصویر پیدا می کنید!

آزمون شناسایی پاندا: آیا فکر می کنید می توانید آن را انجام دهید؟ شما 7 ثانیه فرصت دارید تا به این چالش بینایی پاسخ صحیح دهید. غلبه بر این آزمون، برای اکثریت قریب به اتفاق افراد دشوار است.
چشمان خود را کاملا باز کنید و پاندا را در این چالش پیدا کنید: آیا فکر می کنید می توانید آن را انجام دهید؟

از نظر ذهنی خود را برای آنچه در این آزمون قرار است با آن روبرو شوید آماده کنید.شما تنها 7 ثانیه فرصت دارید، پاسخ صحیح دهید. برای بسیاری یافتن آن خرس پاندا دشوار است، اما می توانید بر آن غلبه کنید.

این معما رو هم ببین : آزمون شناسایی همسر واقعی؛کدوم یکی از این دو زن همسر مرد می باشد؟

شخصیت خودتو بدون چجوریه:تست شخصیت شناسی خمیردندان شما نشان می دهد چجور آدمی هستید!

در مجله سرگرمی اهل فان روز به روز چالش های تصویری مانند کیک داغ بیرون می آیند تا همه کاربران بتوانند برای چند دقیقه حواس خود را پرت کنند و به این ترتیب اوقات فراغت خود را سپری کنند. شما در تصویر شخصیت های زیادی را خواهید دید که به نظر می رسد قطب شمال معمولی در زمان کریسمس است، اما یک خرس پاندا پنهان است که دیدن آن بسیار دشوار است. ایا شما قادر هستید آزمون شناسایی پاندا را در زمان تعیین شده بیابید؟

تصویر آزمون شناسایی پاندا

آزمون شناسایی پاندا

چشمان خود را کاملا باز کنید و پاندا را در این چالش بصری پیدا کنید: آیا فکر می کنید می توانید آن را انجام دهید؟

پاسخ آزمون شناسایی پاندا:  از جستجو و فکر کردن خسته شده اید؟ نگران نباشید یا احساس بدی نداشته باشید. این کاملاً طبیعی است، زیرا حل این چالش ها به زمان و صبر زیادی نیاز دارد. اگر جزو گروه منتخب نابغه‌هایی نبودید که موفق به انجام این چالش شده‌اند، نگران نباشید، از شما دعوت می‌کنیم راه‌حل این چالش را ببینید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی پاندا

 

پاسخ-آزمون-شناسایی-پاندا

آیا آزمون شناسایی پاندا را دوست داشتید؟

برای شما خیلی راحت بود؟ خوب، اگر توانستید با چالش روبرو شوید، به شما تبریک می‌گوییم. و اگر نه، پس ما شما را تشویق می کنیم که به آزمایش خود با این نوع ویروس ادامه دهید. آیا می خواهید چالش های بیشتری از این دست ببینید؟وب سایت اهل فان را دنبال کنید.

فراموش نکنید که:

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید:

یک چالش بینایی چیست؟

یک جایگزین سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن حداکثر استفاده را ببرند. این شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های بصری یا بازی های فکری شناخته می شوند. البته همه آنها به یک اندازه سرگرم کننده هستند.

چگونه به وجود آمدند؟

چالش های بصری به منظور سرگرم کردن مردم ایجاد شده است. آنها به دلیل همه گیری COVID-19 در شبکه های اجتماعی محبوبیت یافتند، زیرا بسیاری از کاربران در تمایل خود برای جلوگیری از سرایت در خانه های مربوطه خود ماندند. آنجا بود که آنها معماهای ویروسی را جایگزین سرگرمی می دیدند. امروزه این چالش ها همه جا هستند.

اینارم ببین:

تست شخصیت، خود و اطرافیان را بهتر بشناسید: کدامیک از این مناظر برایتان جذاب تر است!؟

آزمون روان شناسی: اگر در این موقعیت باشی، به چه کسی چتر نجات داده و او را کمک می کنی؟

آزمون شناختن مرد خیانتکار؛اگه چشمای تیزبینی داری بگو چرا این مرد خیانتکاره؟

آزمون شناسایی والدین مرده؛اگه باهوشی بگو کدوم یک از والدین بچه ها مرده

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − شش =

دکمه بازگشت به بالا