سرگرمیمعمای تصویری

کدامیک از این 3 مسافر، پالتوی مهماندار هواپیما را دزدیده است!؟

آزمون شناسایی واقعیت در هواپیما: آنچه که در آزمون واقعیت سنجی شما باید به آن پاسخگو باشید، شناسایی واقعیت تصویر و شناسایی دزد است. مهماندار هواپیما معتقد است که فردی پالتوی او را سرقت کرده و شما باید او را شناسایی کنید. باید بدانید که بسیاری از سوالات هوش تصویری به گونه ای طراحی می شوند که شما برای پاسخگویی نیاز دارید از دقت، تمرکز، بینایی و نیز قوه تحلیل و منطق خود استفاده کنید.

همین مسئله باعث می شود که مغز شما فعال تر شود. افزایش فعالیت مغزی می تواند در بلند مدت هم سلامت مغز شما را تضمین کند و هم در رشد مهارت ها و توانائی های شناختی نقش اصلی دارند. لذا می بایست با آزمون های تصویری بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

پژوهشگران معتقدند که بسیاری از بیماری هایی که مربوط به سلامت مغز می باشد به دلیل نوع تغذیه و کم تحرکی این عضو مهم بدن می باشد.اکر تحرک مغز و نوع تغذیه مناسب نباشد، در سنین کهنسالی و میانسالی بیماری هایی نظیر فراموشی، آلزایمر و … ممکن است انسان را درگیر کند. بر همین اساس آزمون واقعیت سنجی از جمله آزمون هایی است که می تواند به خوبی ذهن و مغز شما را به فعالیت مثبت وادار کند. پس با مجله خبری اهل فان و آزمون شناسایی واقعیت در هواپیما همراه باشید.

آزمون شناسایی واقعیت در هواپیما

سازنده و طراح آزمون شناسایی واقعیت در هواپیما معتقد است که این آزمون آنقدر پیچیده و چالشی است که تاکنون تنها 26 درصد از اشتراک کنندگان توانسته اند آن را در مدت 4 ثانیه رمزگشایی و پاسخ دهند. به واقع فقط یک نابغه دارای هوش بالا می تواند این معما را حل کند. بنابراین اگر ضریب هوشی بالایی دارید، در کمتر از 4 ثانیه قادر خواهید بود این چالش تصویری را حل کنید.

باید گفت که تنها افرادی که تجزیه و تحلیل منطقی خوبی انجام می دهند، قادر خواهند بود به این معمای تصویری مشکل پاسخ صحیح بدهند. بر همین اساس ماموریت امروز آسان نخواهد بود، چرا که با تمرکز خوب می‌توانید در اولین تلاش پیروز شوید. به توانایی های خود اعتماد کنید.

در تصویر آزمون شناسایی واقعیت در هواپیما، شما تصویری از درون یک هواپیما را مشاهده می کنید که به نظر می رسد یک چیز مفقود و ربوده شده است. در تصویر 3 نفر مظنون اصلی این مفقودی هستند. حال به نظر شما کدامیک از این چهار نفر پالتو مهماندار را دزدیده است.برای رمزگشایی فقط 4 ثانیه فرصت دارید تا دزد را پیدا کنید. زمان شما آغاز می شود.

آزمون شناسایی واقعیت در هواپیما-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی واقعیت در هواپیما

زمان به پایان رسید. چطور گذشت؟ امیدواریم آزمون شناسایی واقعیت در هواپیما را پشت سر گذاشته باشید، زیرا تنها از این طریق می توانید با غلبه بر تمرینات تصویری پیچیده شبیه ازمون امروز، خود را به عنوان یک “نابغه” معرفی کنید. لذا تلاش دوم را در اختیار شما قرار می دهیم.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی واقعیت در هواپیما: برخی به زن پالتو صورتی اشاره کرده اند که وی پالتوی زن جوان مهماندار را دزدی کرده است. زیرا فضای کافی برای پنهان کردن پالتو در زیر لباس خود را داشته است. اما این مسئله اشتباه است. اگر به صورت سوال دقت می کردید زن جوان مهماندار هواپیماست و فضای تصویر درون هواپیما است. مهماندارهای هواپیما لباس خود را در محل مخصوص خود نگهداری می کنند که در دسترس مسافران نیست. مهماندار احتمالا در حال شوخی کردن با مسافران است و مسافران با نگاه عاقل اندر سفیه به پیشخدمت هواپیما نگاه می کنند. پس دزدی در کار نیست.

آزمون شناسایی واقعیت در هواپیما-2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + چهار =

دکمه بازگشت به بالا