سرگرمیتست بینایی

اگر چشمات مثل عقاب باشه در 10 ثانیه ساعت را در جنگل پیدا می کنی!؟

آزمون شناسایی ساعت در جنگل: وب سایت اهل فان این بار هم با یک پازل تصویری مهمان شما شده است. این پازل یا آزمون شناسایی ساعت در جنگل فوق العاده است. شما تصویر جالبی از حنگل آفربقا و حیوانات متعددی همچون فیل و زرافه و تعدادی توریست را مشاهده می کنید.

اما اگر خوب دقت کنید متوجه می شوید که در تصویر یک ساعت پنهان شده است. این تصویر خیره کننده مطمئنا بینایی و صبر شما را آزمایش خواهد کرد. در این بازی تصویری با عنوان آزمون شناسایی ساعت در جنگل، شما باید به دنبال ساعت مخفی باشید. برای این کار تنها 10 ثانیه فرصت دارید؟ با مجله خبری اهل فان و آزمون شناسایی ساعت در جنگل همراه باشید.

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود. پس آزمون شناسایی ساعت در جنگل مجله خبری اهل فان را نیز انجام دهید.

آزمون شناسایی ساعت در جنگل

تصاویری شبیه تصویر آزمون شناسایی ساعت در جنگل می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود. برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر آزمون شناسایی ساعت در جنگل نگاه کنید. رکورد یافتن این تصویر 15 ثانیه بوده است. اما طراحان این تصویر معتقدند که افراد چشم عقابی در 10 ثانیه می توانند ساعت تصویر را شناسایی کنند.

هر چه باشد مغز ما مثل ماهیچه های بدن مان است و نیاز به تمرین و پرورش دارد تا به درستی کار کند. حل معماها، تست ها، پازل ها و … مغز شما را به فعالیت و تمرین وادار می کند. تمرینات این چنینی مغز شما را از تنبلی نجات می دهد و در آینده می تواند از مشکلاتی همچون فراموشی، حافظه و … جلوگیری کند.

آماده اید! شروع کنید به یافتن ساعت!

آزمون شناسایی ساعت در جنگل-1

.

.

.

.

.

.

.

جواب آزمون شناسایی ساعت در جنگل

اگر نتوانستید موجودات زنده گفته شده را بیابید ما آن را علامت زده ایم. تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.برای پاسخ آماده اید!؟ هنوز وقت دارید به بالا برگردید و خود این سه موجود را بیابید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی ساعت در جنگل: ساعت در این تصویر علامتگذاری شده است.

این مطلب هم جالبه: چیستان: اسم شهری است که بخش اول ان نام یک خواننده و بخش دومش یک ماده معطر است!؟

آزمون شناسایی ساعت در جنگل-2

امیدوارم از آزمون شناسایی ساعت در جنگل استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا