سرگرمیمعمای تصویری

آزمون شناسایی زندانی فراری زرنگ؛یکی از دو زندانی تصویر توانسته از زندان فرار کند، اما چگونه؟

آزمون شناسایی زندانی فراری زرنگ؛ در تصویر آزمون شناسایی زندانی فراری زرنگ شما با تصویری از یک سلول زندان مواجه هستید. دو فرد زندانی در این تصویر دیده می شوند. فرد قوی هیکل و قدرتمند و فردی لاغر اندام و نحیف. رئیس زندان به رسانه ها گزارش داده است که روز گذشته یکی از این دو زندانی موفق به فرار از زندان شده است!

به نظر شما کدامیک از دوزندانی تصویر توانسته است از زندان فرار کند؟ تحلیل شما و دلیل شما برای انتخاب فرد مشخص چیست؟

اینم قشنگه: آزمون شناسایی شاخ اینستاگرام؛ کدامیک از دختران تصویر در اینستاگرام، فالورهای زیاد دارد!؟

اگر آماده هستید به تصویر آزمون شناسایی زندانی فراری زرنگ نگاهی بیندازید. به گفته طراح این سوال تصویری، فقط یک فرد نابغه واقعی می تواند در زمان مشخص شده 10 ثانیه ای پاسخ را بیابد. بیایید تصویر را با یکدیگر ببینیم.

شاید برایتان جالب باشد: آزمون دقت ذهن با پیدا کردن سگ در میان گاوها قدرت تمرکز خود را محک بزنید!

شاید جالب باشه: آزمون شناسایی سارق فروشگاه؛دزد چه کسی است و چه اقلامی را دزدیده!؟

تصویر آزمون شناسایی زندانی فراری زرنگ

آزمون شناسایی زندانی فراری زرنگ

اگر برای محک زدن تیزبینی و دقت و نیز میزان قدرت تحلیل خود آماده اید میتوانید این معمای تصویری را حل کنید، آزمون شناسایی زندانی فراری زرنگ از جمله سوالات معمایی تصویری است که شما برای حل آن باید از تمام مهارت های شناختی و نیز قدرت منطقی خود استفاده کنید.

سوالات هوش و در کل معماهای تصویری از جمله مطالبی است که در فضای اینترنت طرفداران زیادی دارد. این قبیل مطالب در عین سرگرمی می توانند زمینه خوبی برای محک زدن ما وتوانائیهای ما باشند.

شاید بپسندید: تست شخصیت ماه: میخوای بدونی قراره چطوری عاشق بشی؟ کافیه یکی از ماه ها رو انتخاب کنی!

این سوال یا معمای تصویری مهارت های شناختی شما به ویژه بینایی، دقت و نیز قدرت تحلیل شما را مورد آزمایش قرار خواهد داد. تعداد بسیاری کمی از شرکت کنندگان در این چالش تصویری توانستند در زمان مشخص شده 10 ثانیه ای این معمای تصویری را تحلیل و پاسخ درست و منطقی ارائه دهند.

سایت اینترنتی اهل فان به صورت مرتب جدیدترین و جذاب ترین سوالات تصویری را با شما مخاطبان عزیر به اشتراک می گذارد. این قبیل سوالات می توانند سبب افزایش دقت و تمرکز شما در بلند مدت شوند. با اهل و آزمون شناسایی زندانی فراری زرنگ همراه باشید.

جالب است: آزمون شناخت فضایی های قطار: بیگانگان درون تصویر را در 5 ثانیه پیدا کنی خیلی باهوشی!

فراموش نکنید که:

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید.

شاید جالب باشه: آزمون شناسایی قاتل مرد پارک: تیزبین ها در نگاه اول قاتل رو سریعا شناسایی میکنند!

پاسخ آزمون شناسایی زندانی فراری زرنگ

احتمالا بیشتر افراد مرد قوی هیکل را انتخاب کرده باشند. به خصوص که او در تصویر با میله های زندان در حال کلنجار رفتن است. اما واقعیت این است که او نمی تواند راهی برای عبور از میله ها برای خود ایجاد کند. در تصویر نیز کاملا مشخص است.به مرد نحفیف و لاغراندام بهتر است نگاه دقیق تری بیندازید.او از زندان فرار کرده است.اما چگونه توانسته است این کار را انجام دهد؟

وی با آرامش خاصی در حال کتاب خواندن است و این مسئله هر چه بیشتر مشکوک است. نگاه کنید جلوی پا او یک قاشق بدون دسته دیده می شود. به احتمال زیاد او توانسته از دسته قاشق به عنوان کلنگی برای باز کردن سوراخ در دیوار زندان استفاده کند و از زندان فرار کند.

پاسخ آزمون شناسایی زندانی فراری زرنگ

ایا توانستید در یک نگاه و به راحتی به آزمون شناسایی زندانی فراری زرنگ جواب دهید؟آیا شما هم میتوانید دلایل دیگری برای حل کردن این آزمون بیابید؟منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

امیدوارم از آزمون شناسایی زندانی فراری زرنگ استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در سایت اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه اجتماعی فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

فرآیند تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

اینارم ببین:

آزمون شناسایی آدم دروغگو؛ چه کسی خود را به مریضی زده تا از زیر کار در بره!؟

آزمون شناسایی تعداد فرزندان؛کدام فرد دارد حقیقت را میگوید پرستار یا زن بیمار!؟

 تست هوش ریاضی حرف N: نوابغ ریاضی بیاین بگین N باید چند باشه تا جواب درست بشه؟!

 آزمون شناسایی زندانی متواری: در یک نگاه بگو کدوم فرد به تازگی از زندان فرار کرده است؟!

 آزمون شناخت پولدار فیک: تیزترین کارآگاه ها هم نمی تونن بفهمنن کدوم یکی متظاهره؟!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا