سرگرمیتست هوش

یک نکته عجیب و خنده دار در تصویر وجود دارد که فقط نابغه ها می فهمند!

آزمون شناسایی خطای میز را حل کنید. اگر فکر می کنید باهوش هستید تست امروز را از دست ندهید! چه اشتباهی در تصویر وجود دارد؟

مجله سرگرمی اهل فان با یک معمای تصویری جدید با شماست. سپری کردن اوقات فراغت با بازی های فکری و سوالات هوش تصویری بسیار لذت بخش است.

اینم ببینید: فقط باهوش ترین افراد سریعا می فهمن: کدوم 3تا بچه داره؟؟

معماها و سوالات تصویری در کنار جنبه سرگرم کنندگی، تمرین خوبی برای مغز شما به شمار می روند. مجله سرگرمی اهل فان به صورت مستمر و منظم، با جدیدترین و به روزترین مطالب سرگرمی با شماست.

اگه باهوشی اینم ببین: اگه میگن ریاضیت خوبه تست هوش کبریت و می تونی حل کنی؟!

تصویر آزمون شناسایی خطای میز
آزمون شناسایی خطای میز

با انجام منظم بازی های فکری دقت وتمرکز شما افزایش پیدا می کند و در بلند مدت متوجه خواهید شد که جزئی نگر شده و بهتر می توانید جزئیات را شناسایی کنید. در آزمون شناسایی خطای میز مجله سرگرمی اهل فان شما باید بتوانید در کمتر از 5 ثانیه اشتباه تصویر را پیدا کنید.

خیلی جالبه: عجیب ترین سنت ها و جشن ها در سراسر جهان!

برای دیدن پاسخ آزمون شناسایی خطای میز به پایین صفحه بروید:
.

.
.
.
.

شما باید بتوانید از زمان خود به خوبی استفاده کنید. شرط ارائه پاسخ صحیح به این آزمون ها، استفاده حداکثری از توانائیهای شناختی شما می باشد.

اکنون حتما پاسخ را پیدا کرده اید.

پاسخ آزمون شناسایی خطای میز

پاسخ آزمون شناسایی خطای میز

پاسخ بسیار ساده بود.  چوب غذا خوری چینی و ژاپنی ها! این چاپستیک ها برای خوردن نودل مناسب هستند اما نه برای لذت بردن از یک کاسه سوپ سرشار از غلات و شیر.

فواید معماها:

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

در میان شناخته‌شده‌ترین انواع آزمون‌ها، تست‌هایی هستند که برای یافتن راه‌حل صحیح به تمرین تخیل بصری نیاز دارند، یا نیاز به شناسایی تصویری در عکس دیگر یا تصویری مشابه دارند. مانند آن چه در بالا مشاهده کردید.

امیدواریم از تست خوشتان آمده باشد. نظرات خود را حتما با وب سایت اهل فان به اشتراک بگذارید!

لینک های مرتبط:

تست سن عقلی: اول چه دیدی؟

اگر چشمان عقابی دارید، بگویید چه اشتباهی در درمانگاه وجود دارد؟

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − یک =

دکمه بازگشت به بالا