سرگرمیمعمای تصویری

کدامیک از این تابلوهای نقاشی ها تقلبی و فیک است!؟

آزمون شناسایی تابلوی نقاشی قلابی: بسیاری از اوقات واقعیت آن چیزی نیست که چشمان ما می بیند. این مسئله تحت عنوان خطای دید مطرح می شود. اما بعضی زمان نیز پیش می آید که چشمان به آسانی خود از کنار تصاویر اشتباه عبور می کند. این مسئله از این جهت اهمیت پیدا می کند که در بسیاری از مشاغل تیزبینی و نکته سنجی حرف اول را می زند.

مجله خبری اهل فان تلاش دارد تا با اشتراک گذاری برخی از تصاویر، ذهن و دید شما را به چالش بکشد. به واقع شما با کمک این تصاویر می توانید ذهن، مغز و چشمان خود را تمرین دهید که به راحتی از کنار جزئیات عبور نکند. جزئی نگری مسئله ای است که می تواند موفقیت در اموز اجتماعی را برای ما به همراه داشته باشد. آزمون شناسایی تابلوی نقاشی قلابی اهل فان از این دسته تصاویر است که خطای مشخصی در آن گنجانده شده است و شما باید در کمتر از 3 ثانیه آن را شناسایی کنید.

این مطلب هم جالبه: تعداد آدمهای تصویر را در 10 ثانیه شناسایی کنید!

آزمون شناسایی تابلوی نقاشی قلابی

با توجه به انچه در بالا اشاره شد، سعی کنید این چالش تصویری یا آزمون شناسایی تابلوی نقاشی قلابی را تنها در 3 ثانیه شکست دهید و نشان دهید که واقعاً یک تیزبین، نکته سنج و باهوش واقعی هستید. اکثر انسان های باهوش نکته سنج هستند و در واقع همین ویژگی سبب شده است که آنها به عنوان افراد باهوش مطرح شوند.

پس اگر آماده هستید با دقت به تصویر آزمون شناسایی تابلوی نقاشی قلابی نگاه کنید. به نظر شما در تصویر چه اشتباهی وجود دارد. جزئیات را با دقت تمام بررسی کنید و با آرامش پاسخ خود را ارائه دهید. یادتان باشد که این تصاویر فقط یک ورزش و تمرین مغزی و ذهنی برای شماست.

در تصویر آزمون شناسایی تابلوی نقاشی قلابی شما چند تابلوی نقاشی را مشاهده می کنید. این تابلوها در زمان مشخصی کشیده شده اند. یکی از تابلوهای نقاشی خطای کاملا مشخص و فاحشی در آن دیده می شود که همین امر باعث می شود که بفهمیم آن تابلوی نقاشی قلابی است. به نظر شما کدامیک از این تابلوها در آزمون شناسایی تابلوی نقاشی قلابی تقلبی است؟

این مطلب هم جالبه: باهوشا در یک نگاه پدر واقعی نوزاد را شناسایی می کنند!؟

آزمون شناسایی تابلوی نقاشی قلابی-1

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی تابلوی نقاشی قلابی

شاید به پاسخ آزمون شناسایی تابلوی نقاشی قلابی رسیده اید! اگر هم نرسیدید باید گفت که برای حل این چالش تصویری یا آزمون شناسایی تابلوی نقاشی قلابی باید «حالت کارآگاهی» خود را فعال کنید و از نهایت قدرت دید و دقت خود استفاده کنید. برای بار دوم هم می توانید جزئیات تصویر را بررسی کنید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ: تابلوی سمت راست و چپ می تواند براساس قدرت تخیل نقاش کشیده شده باشد. اما در تابلوی وسط ببری دیده می شود که گوشی موبایل امروزی در دست دارد. تاریخ آن مربوط به زمانی است که اصلا موبایل وجود نداشت.

این مطلب هم جالبه: بازی فکری: کدوم پیرزن ترسناک و مخوفه و میخاد کسیو بکشه؟!

آزمون شناسایی تابلوی نقاشی قلابی-2

امیدوارم از آزمون شناسایی تابلوی نقاشی قلابی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا