سرگرمیتست بینایی

آزمون تمرکز: کدامیک از تصاویر برگ و کفشدوزک با تصویر نمونه مشابهت دارد!؟

آزمون شناسایی برگ و کفشدوزک ها: امروز با یک پازل تصویری منطقی روبرو هستید. شما در این پازل یا چالش تصویری باید بتوانید در کمتر از 5 ثانیه برگ و کفشدوزک هایی که مشابه تصویر نمونه هستند را شناسایی کنید. سوالات تصویری شبیه آزمون شناسایی برگ و کفشدوزک ها از جمله تصاویری است که می تواند ذهن و مغز شما را به چالش بکشد. چالش مغز می تواند برای رشد و سلامت این عضو اصلی بدن موثر باشد.

بخش تفریح و سرگرمی اهل فان با ارائه جدیدترین و به روزترین سوالات و پازل های تصویری تلاش می کند مغز و ذهن مخاطبان خود را محک بزند و یک چالش جدی و تمرین ورزشی مناسب برای مغز آنان را فراهم کند. شما با مراجعه به اهل فان می تواند هر روز خود با جدیدترین و چالشی ترین معماهای تصویری محک بزنید. توانایی های شناختی خود را بسنجید و در صورت ضعف مهارت های خود، آنها را رشد و توسعه دهید. با مجله خبری اهل فان و آزمون شناسایی برگ و کفشدوزک ها همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: فقط افراد تیزبین در یک نگاه تصویر پنهان را شناسایی می تونند!

آزمون شناسایی برگ و کفشدوزک ها

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

آنچه که در آزمون شناسایی برگ و کفشدوزک ها از شما خواسته شده است، یافتن تصویر اصلی میان 6 تصویر برگ و کفشدوزک ها است. منظور از تصویر اصلی، تصویر نمونه است که در تابلوی سمت راست تصویری دیده می شود. به باور سازنده آزمون شناسایی برگ و کفشدوزک ها، اگر ذهنی تیزبین و چشمانی عقابی داشته باشید، حل این آزمون چندان سخت نخواهد بود.

با مشاهده دقیق می توانید این معما را حل کنید. اجازه دهید دریابیم که آیا می توانید این آزمون ساده و در عین حال چالشی را در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای حل کنید. با هم تصویر آزمون شناسایی برگ و کفشدوزک ها را مرور می کنیم.

این مطلب هم جالبه: با اضافه کردن 1 چوب کبریت، عبارت غلط را اصلاح کنید | افراد زیادی موفق نمی شوند!

آزمون شناسایی برگ و کفشدوزک ها-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی برگ و کفشدوزک ها

اگر هنوز در تلاش برای به دست آوردن پاسخ آزمون شناسایی برگ و کفشدوزک ها هستید، ما پاسخ این معما را در پایان مطلب برای شما ارائه می دهیم. این بازی فکری یک راه عالی برای آزمایش مهارت های مشاهده و میزان تیزبینی شما است. اگر هنوز به جواب نرسیده اید، می توانید در تلاش دوم این کار را ادامه دهید.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی برگ و کفشدوزک ها: در تصویر زیر پاسخ و گزینه صحیح را علامتگذاری کرده ایم. این تصویر به شما کمک می کند که بفهمید چقدر به پاسخ نزدیک بوده اید.

این مطلب هم جالبه: چیستان: اون چیه که از آسمون میاد و اگه حرف اولش رو برداریم اسم یه حیوون میشه!؟

آزمون شناسایی برگ و کفشدوزک ها-2

امیدوارم از آزمون شناسایی برگ و کفشدوزک ها استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دکمه بازگشت به بالا