سرگرمیمعمای تصویری

کدامیک از این دو خواهر دوقلو، ماریا نامزد مرد جوان است!؟

آزمون شناسایی با ماریا: به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

سوالات و معماهای تصویری از جمله بازی های فکری هستند که می توانند به خوبی مهارت ها و توانائیهای شما را مورد آزمایش قرار دهند. به خصوص شما می توانید کسانی را که مدعی تیزبینی و جزئی نگری هستند را با این قبیل سوالات امتحان کنید.  شما در آزمون شناسایی با ماریا می توانید ثابت کنید که بهترین توانایی ها را دارید و موفق به یافتن پاسخ صحیح در مدت محدود 5 ثانیه ای هستید.

به باور سازنده این معمای تصویری، فقط افراد تیزبین و دارای ذهن متمرکز می توانند در زمان مشخص شده آزمون شناسایی با ماریا را حل کنند. با بخش سرگرمی وب سایت اهل فان همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: بازی فکری: عاشق سینه چاک آقا دوماد رو با دلیل بگو کدوم خانمه؟!

آزمون شناسایی با ماریا

همانطور که اشاره شد شما می توانید ثابت کنید که بهترین هستید؟ خود را به چالش بکشید و جرأت کنید یکی از پیچیده ترین معماهای تصویری همه شبکه های اجتماعی به خصوص فیس بوک را حل کنید. به خاطر داشته باشید که برای قبولی در این آزمون ذهنی به یک چشم متخصص و بالاتر از همه به نبوغ زیادی نیاز دارید. آیا فکر می کنید مهارت های لازم را دارید؟ تردید نکنید و ذهن و مغز خود را ورزش دهید.

زمان خود را فعال کنید و تنها در 5 ثانیه کشف کنید که کدام یک از این دو زن ماریا است. به یاد داشته باشید که باید تمام جزئیات تصویر را بررسی کنید، زیرا تنها در این صورت می توانید بر معمای بزرگ امروز غلبه کنید.

به عکس نگاه کنید و متوجه شوید که ماریا کیست. به تصویر نگاه کنید و متوجه شوید که ماریا کیست. آیا می توانید آزمون شناسایی با ماریا را حل کنید؟ اگر بر این معمای ذهنی غلبه کنید، به شما تبریک می‌گوییم، زیرا همه این کار را نمی توانند انجام دهند. به عکس نگاه کنید و دریابید که ماریا کیست؟

این مطلب هم جالبه: بازی فکری: در یک نگاه بگو کدوم یکی آرایشگر نیست؟!

آزمون شناسایی با ماریا-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی با ماریا

اگر پاسخ را پیدا نکردید، می توانید به بالا برگشته و تصویر را بیشتر بررسی کنید. شما 5 ثانیه دیگر بیشتر فرصت دارید. در صورتی که سوال را پیدا نکردید، در ادامه پاسخ آزمون شناسایی با ماریا را به شما خواهیم گفت تا بتوانید پاسخ خود را با هم مقایسه کنید و متوجه شوید که آیا شما یک نابغه واقعی هستید یا نه؟

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی با ماریا: به دستبندی که ماریا به دست دارد نگاه کنید. حرف M بر روی آن حک شده است.

مطمئناً نامزد ماریا، این دستبند را به عنوان هدیه به او داده است.

این مطلب هم جالبه: یک ذهن خلاق می‌تواند قاتل عروس را در یک نگاه شناسایی کند!

آزمون شناسایی با ماریا-2

آزمون شناسایی با ماریا-3

امیدوارم از آزمون شناسایی با ماریا استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 15 =

دکمه بازگشت به بالا