سرگرمیمعمای تصویری

با دلیل بگوئید که کدامیک از افراد تصویر از گذشته به زمان حال آمده است!؟

آزمون شناسایی با فرد قدیمی: باز هم یک سوال هوش تصویری جدید. سوالات هوش تصویری بسیار جالب هستند. شما می توانید با این سوالات لجظات شاد و مفرحی را در کنار دوستان و خانواده داشته باشید.

با کمک سوالات هوش تصویری شما می توانید هوش و به طور کلی توانائیهای شناختی خود و دیگران را محک بزنید. به صورت کلی این سوالات و دیگر بازی های فکری می توانید سبب رشد مهارتهای شناختی شود. آزمون شناسایی فرد قدیمی از جمله ازمون هایی است که قطعا شما را با چالش جدی روبرو می کند. چرا که برای پاسخ به این سوال زمان شما بسیار کم است.

تنها در 3 ثانیه یا همان نگاه اول باید بتوانید این معمای تصویری را حل کنید. یک ذهن خلاق و دقیق می تواند به آسانی این آزمون را پشت سر بگذارد. با مجله خبری اهن فان و آزمون شناسایی با فرد قدیمی همراه باشید.

آزمون شناسایی با فرد قدیمی

سوالات هوش یا آنچه که این روزها در فضای مجازی تحت عنوان معماهای تصویری به اشتراک گذاشته می شوند، بسیار جالب هستند. شما باید بتوانید از زمان خود به نحو احسن استفاده کنید. برای موفقیت از تمام قدرت تمرکز و دقت خود باید استفاده کنید. همچنین باید به یاد داشته باشید که هر ازمونی زمان خاص برای پاسخگویی دارد.

در آزمون شناسایی با فرد قدیمی شما شاهد یک تصویر بسیار جالب هستید. گویا چند نفری در صف پرداخت هزینه غذا در یک رستورانت حضور دارند. همه چیز عادی به نظر می رسد و افراد تصمیم دارند هزینه غذای خود را بپردازند. اما صبر کنید یک چیز در این تصویر هیچ عادی نیست. گویا فردی از زمان گذشته به زمان حال آماده است. در آزمون شناسایی با فرد قدیمی از شما خواسته شده است که فردی که از گذشته به زمان حال امده است را شناسایی کنید!

اگر آماده هستید با یکدیگر تصویر آزمون شناسایی با فرد قدیمی را مرور می کنیم.

این مطلب هم جالبه: آزمون قدرت دید: آیا می توانید عدد 6 را در 5 ثانیه پیدا کنید؟

آزمون شناسایی با فرد قدیمی-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی با فرد قدیمی

احتمالا شما که اکنون این متن را می خوانید؛ به پاسخ معما رسیده اید.اگر هم هنوز به دنبال پاسخ هستید، اشکالی ندارد به بالای صفحه رفته و دوباره دقیق تر به عکس نگاه کنید.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی با فرد قدیمی: این بار حتما تصویر را شناسایی کردید. بله زن که آخر صف ایستاده است از گذشته به زمان حال آمده است. هر چند او تلاش کرده نمایان نباشد. اما کیشه پولی که به کمر آویخته است او را لو می دهد. این روزها حتی تبادل اسکناس بین افراد به حد نازل خود رسیده است چه برسد به اینکه با پول فلزی بشود کاری کرد.

این مطلب هم جالبه: کدامیک از این 3 معلم به شوخی برای همکارش، عینک و سبیل کشیده است!؟

آزمون شناسایی با فرد قدیمی-2

امیدوارم از آزمون شناسایی با فرد قدیمی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

دکمه بازگشت به بالا