سرگرمیتست بینایی

تست قدرت بینایی: تفاوت های بین دو تصویر گاو روزنامه خوان را پیدا کنید!؟

آزمون شناخت تفاوتهای گاو روزنامه خوان: چالشی سرگرم کننده است که مهارت های مشاهده شما را آزمایش خواهد کرد! ببینید آیا می توانید 3 تفاوت بین دو تصویر گاو روزنامه خوان راست و چپ را در کمتر از 8 ثانیه تشخیص دهید. ما اطمینان داریم که این آزمون بسیار چالش برانگیز و در عین حال سرگرم کننده است. آزمون شناخت تفاوتهای تصویر گاو روزنامه خوان به خوبی دقت، بینایی و تمرکز شما را مورد آزمایش قرار می دهد. در صورتی که در زمان مشخص شده بتوانید تفاوت ها را شناسایی کنید، شما یک نابغه هستید. این آزمون ها روشی خوبی برای ورزش دادن مغز شماست.

همانطور که اشاره شد، این بازی مهیج شما را ملزم می کند تا در کمتر از 8 ثانیه 3 تفاوت بین دو عکس گاو روزنامه خوان را پیدا کنید. هدف شما این است که همه اختلافات را در اسرع وقت شناسایی کنید و در این فرآیند لحظات خوب و خوشی را در کنار خانواده و دوستان سپری کنید. با مجله خبری اهل فان و آزمون شناخت تفاوتهای گاو روزنامه خوان همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: با حل عبارت 5+6÷2×2-2=؟ ثابت کن ریاضی ات خوبه! | فکر نکن ساده است!

آزمون شناخت تفاوتهای گاو روزنامه خوان

باید بدانید که این بازی فقط برای بچه ها نیست. همه می توانند از آن لذت ببرند! در واقع، برای بزرگسالان و کودکانی که به دنبال یک فعالیت سرگرم کننده و جذاب هستند، عالی است. و همان طور که اشاره کردیم یک راه عالی برای ورزش دادن مغز و تمرین بینایی و تقویت مهارت های مشاهده ای است.

برای پذیرش چالش آزمون شناخت تفاوتهای گاو روزنامه خوان آماده اید؟

آیا برای چالش آماده ای؟ قدرت چشم خود را آزمایش کنید و اولین کسی باشید که 3 تفاوت بین دو تصویر گاو روزنامه خوان را در کمتر از 8 ثانیه تشخیص می دهد! این یک بازی هیجان‌انگیز است و برای همه سنین سرگرم‌کننده است. بنابراین، دیگر وقت خود را تلف نکنید.

همین حالا چالش را انجام دهید برای پیدا کردن 3 تفاوت بین تصویر دو گاو روزنامه خوان باید تمرکز کنید و بسیار با دقت مشاهده کنید. زمان شما برای آزمون شناخت تفاوتهای گاو روزنامه خوان شروع شد.

این مطلب هم جالبه: تست بینایی سنجی: با شناسایی عدد داخل تصویر قدرت بینایی خود را بسنجید!

آزمون شناخت تفاوتهای گاو روزنامه خوان-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ گاو روزنامه خوان

زمان شما به پایان رسید. اگر خسته شدید به پاسخ مراجعه کنید. اما اگر علاقه دارید می توانید از فرصت دوم خود استفاده کنید. مطمئن شوید که تمرکز و دقت کافی دارید. با تمرین و حوصله کافی، می توانید تمام تفاوت ها را در کمتر از 8 ثانیه پیدا کنید!

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناخت تفاوتهای گاو روزنامه خوان: تبریک می گویم! شما 3 تفاوت بین دو تصویر گاو روزنامه خوان را  پیدا کردید! برای کسانی که این کار را نکردند، نگران نباشند. شما می توانید بیشتر تمرین کنید تا مهارت های مشاهده ای خود را افزایش دهید.

این مطلب هم جالبه: کدامیک از دو زن تصویر شاغل است | خیلی ها جواب درست ندادند!؟

آزمون شناخت تفاوتهای گاو روزنامه خوان-2

امیدوارم از آزمون شناخت تفاوتهای گاو روزنامه خوان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

این مطالب هم جالبه ببینید

سوال هوش: با دلیل و مدرک بگو کدوم فرد نوزاد را ربوده است؟!

آزمون دقت ذهن: تفاوت های بین دو تصویر دلفین را پیدا کنید!؟

آزمون تمرکز: اگر در یک نگاه سیب متفاوت را پیدا کنی، تمرکزت 20 هست!

اگه بتونی در کمتر از 5 ثانیه عدد 434 رو بین این همه عدد پیدا کنی می فهمی دید خلبانی داری!

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

دکمه بازگشت به بالا