سرگرمیتست بینایی

آزمون دقت ذهن: تفاوت های دو تصویر زن جادوگر را پیدا کنید!

آزمون شناخت تفاوتهای دختر جادوگر: چالشی سرگرم کننده است که مهارت های مشاهده شما را آزمایش خواهد کرد! ببینید آیا می توانید 6 تفاوت بین دو تصویر دختر جادوگر را تشخیص دهید. ما اطمینان داریم که این آزمون بسیار چالش برانگیز و در عین حال سرگرم کننده است.

باید بدانید که آزمون شناخت تفاوتهای دختر جادوگر به خوبی دقت، بینایی و تمرکز شما را مورد آزمایش قرار می دهد. در صورتی که در زمان مشخص شده بتوانید تفاوت ها را شناسایی کنید، شما یک نابغه هستید. این آزمون ها روشی خوبی برای ورزش دادن مغز شماست.

همانطور که اشاره شد، این بازی مهیج شما را ملزم می کند تا در کمتر از 8 ثانیه 3 تفاوت بین دو عکس دختر جادوگر را پیدا کنید. هدف شما این است که همه اختلافات را در اسرع وقت شناسایی کنید و در این فرآیند لحظات خوب و خوشی را در کنار خانواده و دوستان سپری کنید. با مجله خبری اهل فان و آزمون شناخت تفاوتهای دختر جادوگر همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: با پیدا کردن چتر پنهان در تصویر شتر مرغ ها اثبات کنید که چشمان تیزبین دارید! 

آزمون شناخت تفاوتهای دختر جادوگر

باید بدانید که این بازی فقط برای بچه ها نیست. همه می توانند از آن لذت ببرند! در واقع، برای بزرگسالان و کودکانی که به دنبال یک فعالیت سرگرم کننده و جذاب هستند، عالی است. و همان طور که اشاره کردیم یک راه عالی برای ورزش دادن مغز و تمرین بینایی و تقویت مهارت های مشاهده ای است.

برای پذیرش چالش آزمون شناخت تفاوتهای دختر جادوگر آماده اید؟

آیا برای چالش آماده ای؟ قدرت چشم خود را آزمایش کنید و اولین کسی باشید که 6 تفاوت بین دو تصویر دختر جادوگر را در کمتر از 8 ثانیه تشخیص می دهد! این یک بازی هیجان‌انگیز است و برای همه سنین سرگرم‌کننده است. بنابراین، دیگر وقت خود را تلف نکنید. همین حالا چالش را انجام دهید برای پیدا کردن 6 تفاوت بین دو تصویر دختر جادوگر باید تمرکز کنید و بسیار با دقت مشاهده کنید. زمان شما برای آزمون شناخت تفاوتهای دختر جادوگر شروع شد.
آزمون شناخت تفاوتهای دختر جادوگر-1
.
.
.
.
.
.
.

پاسخ آزمون شناخت تفاوتهای دختر جادوگر

زمان شما به پایان رسید. اگر خسته شدید به پاسخ مراجعه کنید. اما اگر علاقه دارید می توانید از فرصت دوم خود استفاده کنید. مطمئن شوید که تمرکز و دقت کافی دارید. با تمرین و حوصله کافی، می توانید تمام تفاوت ها را در کمتر از 8 ثانیه پیدا کنید!

این مطلب هم جالبه: شخصیت شناسی همسر با انگشتان دستش

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناخت تفاوتهای دختر جادوگر: تبریک می گویم! شما 3 تفاوت بین دو تصویر زن جادوگر را  پیدا کردید! برای کسانی که این کار را نکردند، نگران نباشند. شما می توانید بیشتر تمرین کنید تا مهارت های مشاهده ای خود را افزایش دهید.

این مطلب هم جالبه: تست شخصیت نماد خوش بینی یا بدبینی!؟ یکی از نمادها را انتخاب کن تا بفهمی!

آزمون شناخت تفاوتهای دختر جادوگر-2

امیدوارم از آزمون شناخت تفاوتهای دختر جادوگر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

این مطالب هم جالبه ببینید

نکته تصویر را متوجه شدی!!اگه در مدت 7 ثانیه متوجه بشی نابغه ایی!

تست هوش ریاضی با چوب بستنی،با 3 چوب بستنی عدد چهار بساز!!

اگر خرگوش را در اتاق پیدا کنید، بینایی اتان نمره اش 20 هست!

اگه ضریب هوشی بالایی داشته باشی فقط می تونی فرد چپ دست رو شناسایی کنی!

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا