سرگرمیمعمای تصویری

آزمون شناخت اتاق گرگینه؛خیلی نکته سنجی میخاد حل این موضوع

آزمون شناخت اتاق گرگینه؛اگر باهوش هستید و طرفدار پر و پا قرص سری فیلم های گرگینه و ژانرهای این شکلی هستید وقتش رسیده که بفهمید واقعا چقدر با دنیای گرگینه ها آشنا هستید؟!گرگینه ها موجودات افسانه ای هستند که هر وقت ماه شب چهرده تکمیل میگردد سرو کلشون پیدا میشه.

 

اگر در زندگی تان حداقل یکبار فیلم هایی با این ژانر تماشا کرده باشید می توانید بفهمید که گرگینه ها دارای چه قدرت هایی هستند. اگر هم چیزی درباره شان نمی دانید پس این تست های سرگرمی اینجا هستند تا اطلاعات عمومی شما را در این زمینه بالا ببرند.

 

فیلم هایی مانند سربازان سگی و یا سریال تین وولف، مشهورترین آثار در این زمینه هستند که اگر با این ژانر آشنا نیستید می‌توانید این ها را تماشا کنید و هیجان زده شوید.

آزمون شناخت اتاق گرگینه

آزمون شناخت اتاق گرگینه

بسیاری از روانشناسان معتقدند انجام کارهای روتین خارج از چارچوب روزمره، ذهن ما را تقویت می کند. ما عادت داریم کارهای تکراری را به روشی ثابت و یکسان انجام دهیم و درباره امورات روزمره هم زاویه دیدمان ثابت است.

حالا با توجه به این توضیحات داده شده تونستین اتاق گرگینه در تصویر را پیدا کنید؟اگه نتونستی غصه نخور چون الان ما قراره جواب آزمون شناخت اتاق گرگینه را برای شما دوستان بزاریم،پس با ما همراه باشید.

فراموش نکنید که:

شما می توانید هر روز جدیدترین چالش های سرگرمی را در اهل فان دنبال کنید:

.

.

جواب آزمون شناخت اتاق گرگینه

اگر همان طور که قبلا ذکر کردیم،فردی نکته سنج و با دقت باشین یه راحتی میتونید اتاق فرد گرگینه رو بشناسین،در هر دو اتاق موهایی بر روی زمین ریخته شده است،ولی این نمیتونه جواب ما باشه چون ریختن مو یه چیز عادیه،در اتاق سمت راستی بر روی کف اتاق به راحتی پنچه های گرگینه قابل مشاهده است.

حالا دوست عزیز تونستی این پنچه ها رو ببینی یا نه؟

جواب آزمون شناخت اتاق گرگینه

آیا توانستید آزمون شناخت اتاق گرگینه را به راحتی جواب دهید؟

هوش فضایی و درک تصاویر چیست؟

توانایی درک اطلاعات فضایی و دیداری، دگرگون کردن آن‌ها و ساخت تصاویر ذهنی بدون حضور محرک اصلی را دربر می‌گیرد. هوش فضایی توانایی ساختن تصاویر ذهنی سه بعدی و حرکت دادن و چرخاندن آن تصاویر را نیز دربر می‌گیرد. در ضمن توانایی شما برای مذاکره با محیط و دنیای پیرامون شما وابسته به این هوش می‌باشد.

این نوع هوش توانایی درک پدیده های بصری است. یادگیرنده‌ها دارای این نوع هوش، گرایش دارند که با تصاویر فکر کنند و برای به دست آوردن اطلاعات، نیاز دارند یک تصویر ذهنی واضح ایجاد کنند. آنها از نگاه کردن به نقشه ها، نمودارها، تصاویر، ویدیو و فیلم خوششان می‌آید.

آیا همه از این هوش برخوردار هستند؟

هوش فضایی در همه افراد وجود دارد و مانند هوش های دیگر قابل اندازه گیری است، اما برخی از افراد بر این باور هستند که این یک استعدادی است که بعضی ها دارند و بعضی ها ندارند.برای اینکه بتونید این هوش رو در خودتون تقویت کنید،باید به پرورش اون بپردازین که یکی از بهترین روشهای اون همین حل کردن معماهای تصویری می باشد که ما هر روز در اهل فان تعدادی از این گونه تست ها و آزمون ها را قرار میدیم،پس یادت نره که هر روزبه ما سر بزنی و این هوش فضایی را در خودت تقویت کنی

اینارم ببین:

آزمون کدام مادر بزرگ زامبی است؟اگه ادعا میکنی باهوشی بیا این تستو جواب بده

آزمون اشتباهات در تصویر؛اگه ادعات میشه نکته سنجی بیا وسط

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

دکمه بازگشت به بالا