سرگرمی

کدامیک از این دو مرد، نوزاد واقعی خودش را در بغل دارد!؟

آزمون تصویری شناسایی نوزاد واقعی: معمای یا آزمون تصویری که مجله خبری اهل فان با شما به اشتراک گذاشته شده است، در فیس بوک با اقبال زیادی روبرو شد. در کمتر از یکساعت نزدیک به 1000 مرتبه همرسانی شده و هر کس تلاش کرد تا با این معما یا آزمون دوستان خود و سطح توانائیهای آنها را به چالش بکشد. شما هم می توانید با مجله خبری اهل فان همراه شده و ثابت کنید که یک نابغه هستید.

در بسیاری از این سوالات یا معماهای تصویری شما برای ارائه پاسخ باید به دنبال یک نشانه باشید. در بیشتر مواقع پاسخ واقعی ممکن است با دلایل منطقی واقعی فاصله زیادی داشته باشد. به واقع این معماها و سوالات تصویری تلاش می کنند تا توانائیهای شناختی شما را مورد چالش قرار داده و سبب رشد و توسعه آنها شوند. با آزمون تصویری شناسایی نوزاد واقعی و بخش تفریح و سرگرمی اهل فان همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: آزمون دقت ذهن: یک هلال ماه با بقیه فرق دارد، آن را شناسایی کنید!

آزمون تصویری شناسایی نوزاد واقعی

امروزه بسیاری از افراد که به دنبال سلامت مغز و ذهن خود هستند، بازی های فکری و آنچه که برای حل آن نیاز به دقت و تمرکز و فکر کردن است را در برنامه های روزانه خود قرار می دهند.

پازل ها و معماهای تصویری برای کسانی که به دنبال بهبود مهارت های شناختی خود هستند، بهترین گزینه است. از این جهت مجله خبری چشمک به صورت مرتب و منظم، جدیدترین و جذاب ترین سوالات تصویری را با شما به اشتراک می گذارد. آیا برای انجام آزمون تصویری شناسایی نوزاد واقعی آماده اید. شما برای انجام این معما تنها 5 ثانیه فرصت دارید.

لازم به ذکر است که از هر 6 نفر تنها 1 نفر در زمان تعیین شده موفق به غلبه بر این تمرین ذهنی شدند، برخی به دیدن تصویر حل شده متوسل شدند. در تصویر دو مرد را می بینید که هر کدام یک نوزاد در بغل دارند. اما یکی از این مردان نوزاد واقعی را در بغل ردارد.به نظر شما کدامیک از این مردان نوزاد واقعی را در بغل گرفته است؟ او را در آزمون تصویری شناسایی نوزاد واقعی شناسایی کند!

این مطلب هم جالبه: کدامیک از این دو خواهر دوقلو، ماریا نامزد مرد جوان است!؟

آزمون تصویری شناسایی نوزاد واقعی-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری شناسایی نوزاد واقعی

جواب رو پیدا نتوانستید؟ نگران نباشید. ما تصویر حل شده را با شما به اشتراک می گذاریم تا بفهمید که چه مقدار برای دستیابی به پاسخ نزدیک بوده اید. اما قبل از آن بهتر است باز هم خود به تصویر نگاه کنید تا پاسخ را پیدا کنید.

.

.

.

.

.

.

.

اگر چه برخی رنگ چشم نوزاد و مرد سمت راست را ملاک اصلی مطرح کرده اند، اما باید گفت که این استدلال براساس رنگ چشم نمی تواند منطقی باشد. باید گفت که یک پدر هیچگاه نوزاد تازه متولد شده را به این صورت بغل نمی کند. فرد سمت راست، به شیوه ای نادرست نوزاد تازه متولد شده را در دست گرفته است و این شیوه ممکن است به راحتی به نوزاد آسیب برساند. این مسئله نشان می دهد که او نوزاد واقعی در بغل ندارد. بر همین اساس مرد سمت چپ نوزاد واقعی در بغل دارد.

این مطلب هم جالبه: بازی فکری: عاشق سینه چاک آقا دوماد رو با دلیل بگو کدوم خانمه؟!

آزمون تصویری شناسایی نوزاد واقعی-2

امیدوارم از چیستان بامزه 3 استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا