سرگرمیمعمای تصویری

اگر باهوشی مجرم را در 5 ثانیه شناسایی کن!

آزمون تصویری شناسایی مجرم: بسیاری از افراد مشغول کردن خود با سوالات هوش را دوست دارند. این سوالات می تواند ذهن آن ها را آزاد کند. هر چه بیشتر آنها را نسبت به محیط اطراف اشنا کند. جزئی نگری و دقت را در آنها افزایش دهد. در آزمون تصویری شناسایی مجرم شما با یک سوال هوش تصویری بسیار جالب روبرو هستید.

این سوال هوش از آن جهت جالب و خاص است که بسیار ساده و در عین حال چالش برانگیز است. شما باید به دقت به تمام زوایا دقت کنید تا بتوانید به سوال پاسخ دهید. یک ذهن خلاق و تیزبین می تواند در کمتر از 5 ثانیه این چالش را حل کند. با مجله خبری چشمک و آزمون تصویری شناسایی مجرم همراه باشید و مهارتهای خود را بسنجید.

آزمون تصویری شناسایی مجرم

آیا می توانید این آزمون را که بارها و بارها در فضای مجازی همرسانی شده است را حل کنید. خوب نگاه کنید، به نظرمی رسد که یکی توانسته از زندان فرار کند. اما اینکه آن فرد کدام یکی است به نظر ساده نیست. باید شما تمام جزئیات را بررسی کنید. البته یادتان باشد شما زمان زیادی برای شناسایی این مجرم ندارید. با دقت به تصویر نگاه کنید!

آزمون تصویری شناسایی مجرم-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری شناسایی مجرم

احتمالا شما دوست عزیز توانستید که زندانی فرارری را تشخیص دهید. اما اگر نتوانستید و منتظر یک فرصت دیگر هستید، 5 ثانیه دیگر به شما وقت داده می شود.

.

.

.

.

.

.

.

.

احتمالا این بار مجرم را شناسایی کردید. می توانید به تصویر پاسخ و همچنین توضیحات پائین صفحه مراجعه کنید. همان گونه که در تصویر مشخص و در بالا هم گفته شد، در تصویر یک زندانی فراری وجود دارد. گفته نشده بود که زندانی فراری حتما و حتما باید در میان مشتریان این رستوران باشد. اگر دقت کنید دستبند باز شده را بر روی دست های صندوقدار مشاهده می کنید. پاسخ به همین سادگی بود.

این سوالات هوش قطعا می تواند دقت و ریزبینی شما را افزایش دهد و باعث می شود در بلند مدت به شدت جزئی نگر شوید. احتمالا این ازمون برای شما بسیار راحت بود. ما در مجله خبری اهل فان آزمون های بیشتری را در اختیارتان قرار می دهیم.

آزمون تصویری شناسایی مجرم-2

امیدوارم از آزمون تصویری شناسایی مجرم استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + بیست =

دکمه بازگشت به بالا