سرگرمیتست بینایی

آزمون تمرکز: کدام چهره با بقیه فرق دارد!؟

آزمون تصویری شناسایی صورت متفاوت: آیا می توانید در کمتر از 8 ثانیه صورت متفاوت را پیدا کنید؟ مهارت های تصویری خود را با این بازی فکری سرگرم کننده آزمایش کنید و ببینید چقدر سریع می توانید همه آنها را تشخیص دهید! خود را به چالش بکشید و ببینید که آیا می توانید ثانیه ها را شکست دهید یا خیر!؟

بازی امروز یک چالش تصویری است که در آن شما باید در کمتر از 8 ثانیه صورت و چهره متفاوت را پیدا کنید. با مجله خبری اهل فان و آزمون تصویری شناسایی صورت متفاوت همراه باشید.

این نوع بازی در شبکه‌های اجتماعی مختلف در کشورهای مختلف محبوبیت زیادی پیدا کرده است! ما نیز در مجله خبری اهل فان این نوع چالش ها را به طور مرتب منتشر می کنیم تا همه بتوانند کمی سرگرم شوند و مهارت های خود را آزمایش کنند. آیا فکر می کنید آنچه را که برای پیدا کردن صورت متفاوت لازم است را دارید؟ چرا مهارت های تصویری خود را با آزمون تصویری شناسایی صورت متفاوت آزمایش نمی کنید؟

این مطلب هم جالبه: آزمون تمرکز: حیوان مخفی را در این تصویر هندسی پیدا کنید!

آزمون تصویری شناسایی صورت متفاوت

این بازی فکری بصری هیجان انگیز شما را به محدودیت های خود سوق می دهد و به شما کمک می کند تا بفهمید چقدر خوب می توانید تفاوت را تشخیص دهید. این یک راه سرگرم کننده برای به چالش کشیدن خود و شگفت زده شدن از نتیجه است. آزمایش مهارت های بصری شما می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. برای تکمیل آزمون تصویری شناسایی صورت متفاوت باید تمرکز و با دقت مشاهده کرد.

برای بررسی دقیق هر صورت و مقایسه آنها با صورتک دیگر مجموعه وقت بگذارید. همچنین باید به تصویر کلی نگاه کرد، زیرا ممکن است سرنخ هایی ارائه دهد. همچنین به جستجوی الگوها یا شباهت های بین صورت هایی که ممکن است در نگاه اول قابل مشاهده نباشند کمک می کند. با تمرین و حوصله قادر به تکمیل این چالش بصری خواهید بود! مطمئن هستیم که شما می توانید آن را انجام دهید! همانطور که اشاره شد بازی‌های مشاهده‌ای در حال حاضر بسیار محبوب هستند، زیرا روشی سرگرم‌کننده و جذاب برای آزمایش و تیز کردن ذهن ارائه می‌دهند.

این مطلب هم جالبه: کدام دانش‌آموز با ماژیک قرمز، جمله روی تخته را نوشته است!؟ 

آزمون تصویری شناسایی صورت متفاوت-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری شناسایی صورت متفاوت

آیا صورت متفاوت را در تصویر آزمون که پنهان شده است را پیدا کرده اید؟

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری شناسایی صورت متفاوت: وقت گذاشتن و داشتن یک رویکرد روشمند به شما کمک می کند تا هیچ چیز مهمی را از دست ندهید. با کمی تمرین و صبر، می توانید مهارت های مشاهده خود را در کمترین زمان ممکن تقویت کنید! تبریک می گوئیم! شما در کمتر از 8 ثانیه صورت متفاوت را پیدا کردید!

این مطلب هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی در حد لالیگا خدمات چی تقلبی را پیدا کنید!!

آزمون تصویری شناسایی صورت متفاوت-2

امیدوارم از آزمون تصویری شناسایی صورت متفاوت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + شش =

دکمه بازگشت به بالا