سرگرمیتست بینایی

تست تمرکز: عدد متفاوت را بین اعداد 437 شناسایی کنید!

آزمون تصویری شناخت عدد متفاوت: تعداد کمی توانسته‌اند بر این چالش غلبه کنند، چرا که نیاز به تمرکز و دقت کافی دارد. اعداد زیاد در تصویر، آزمایش را پیچیده‌تر می‌کنند.در مواجهه با تقاضای بسیار زیادی برای آزمایش‌هایی که در مکان‌های مختلف می‌بینید، ما یک چالش بسیار بدیع را برای شما به ارمغان می‌آوریم که کمتر کسی در اولین تلاش موفق به حل آن شده است.

در آزمون تصویری شناخت عدد متفاوت بسیاری در ابتدا تنها عدد “437” را خواهند دید، اما هدف این است که عدد “434” را در کمتر از ده ثانیه پیدا کنید. آیا فکر می کنید توانایی حل آن را دارید؟ با آزمون تصویری شناخت عدد متفاوت با مجله خبری اهل فان همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: آزمون تمرکز: تعداد الاغ های تصویر را در 10 ثانیه شناسایی کن!

آزمون تصویری شناخت عدد متفاوت

این چالش منطقی به دلیل پیچیدگی ، بازخورد زیادی در اینترنت داشته است. همانطور که در بالا برای شما توضیح دادیم، شما یک محدودیت زمانی برای شناسایی عدد متفاوت در کل نمودار دارید. در کمتر از 10 ثانیه.

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی. بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

قبل از ادامه راه حل این چالش، لازم است بدانید که این معماهای منطقی ریشه در حوزه مطالعات روانشناسی دارند، همان مواردی که در آزمون های رفتاری نیز به کار می رفتند. اما چند سال پیش بود که این نوع از مطالب در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت.

این مطلب هم جالبه: بگو در نگاه اول چه دیدی تا شخصیت درونی ات رو بهت بگم + تفسیر کامل

آزمون تصویری شناخت عدد متفاوت-1

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری شناخت عدد متفاوت

خوب، زمان به پایان رسیده است. آیا شما توانستید محل اختفای عدد متفاوت را بین اعداد 437 را پیدا کنید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، به شما تبریک می گویم! از طرف دیگر، اگر هنوز نتوانستید مکان آنها را پیدا کنید، نگران نباشید.

.

.

.

.

.

به انتهای یادداشت می رسیم. ما شکی نداریم که چقدر از تلاش برای حل این چالش لذت بردید. از این نظر، ما یک بار دیگر از شما دعوت می کنیم تا بیشتر از این معماهای تصویری را بیابید تا همراه با خانواده و دوستانتان، به افزایش توانایی های شناختی خود ادامه دهند.

این مطلب هم جالبه: آزمون هوش بصری فنجان قهوه: کدام لیوان زودتر با قهوه پر می شود!؟

آزمون تصویری شناخت عدد متفاوت-2

امیدوارم از آزمون تصویری شناخت عدد متفاوت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله  اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

این مطالب هم جالبه ببینید

با پیدا کردن کلمه BIRD در تصویر اثبات کن که مثل عقاب تیزبین هستی!

اشتباه تصویر این زوج باغبان عاشق رو در 3 ثانیه پیدا کن! به نظرت آسونه؟

آزمون تمرکز: تفاوت های دو تصویر دخترک سبزه گره زن را پیدا کنید!

تست بینایی: خرس متفاوت رو بین 27 خرس پیدا کن | دقت و تمرکز خودت رو تست کن!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا