سرگرمیمعمای تصویری

کدومیک از این سه سارق بانک، ناشی است!؟

آزمون تصویری شناخت دزد ناشی: آنچه که شما در آزمون شناخت دزد ناشی باید به دنبال آن باشید، شناسایی سارق بانکی است که به نظر می رسد چندان حرفه ای نیست و یک ناشی تمام عیار است. شما با کمک نشانه ها می توانید بفهمید این دزد یا سارق ناشی چه کسی است؟ همان طور که می دانیم یکی از اقسام بازی های فکری که در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است، مجموعه تصاویری چالشی است که باید بر اساس نشانه یا نشانه های موجود در تصویر، رمزگشایی شوند.

مجله خبری اهل فان با انتشار آزمون تصویری شناخت دزد ناشی از کاربران خود می خواهد که تمام مهارت های شناختی خود را برای بررسی و ارائه پاسخ متمرکز کنند.

باید بدانید که پس از انتشار آزمون تصویری شناخت دزد ناشی در فیس بوک، این تصویر 600 مرتبه همرسانی شد و شرکت کنندگان تلاش داشتند با کمک این آزمون، سطح دقت و توانائیهای خود و اطرافیان‌شان را مورد سنجش قرار دهند. امروز نیز با مجله خبری اها فان و آزمون تصویری شناخت دزد ناشی همراه باشید.

آزمون تصویری شناخت دزد ناشی

بنابراین اگر می خواهید خود و توانائیهای شناختی تان را بهتر بشناسید، نیازمند آن هستید که خود را با ابزارها و بازی های متعددی ازمایش کنید. شما می توانید میزان نکته سنجی، تیزبینی و حتی توانائیهای شناختی خود را با کمک بازی های فکری بسنجید. باید بدانید که درجه سختی آزمون شناخت دزد ناشی، به دلیل زمان محدود 3 ثانیه ای دو چندان شده است. تلاش کنید که پاسخ مورد نظر خود را با آرامش و بدون هیجان ارائه دهید.

تحلیل و منطق شما می تواند برای این آزمون راهگشا باشد. پاسخ ها می تواند متفاوت باشد، اما دلیل منطقی و تحلیل صحیح که ناشی از تفکر منطقی است، هدف اصلی آزمون شناسایی دزد ناشی است. چرا که شما برای ارائه پاسخ فکر کردید و مغز خود را وادار به فعالیت کرده اید. این فعالیت در حکم ورزشی مناسبی برای مغز می باشد.

در تصویر آزمون تصویری شناخت دزد ناشی چند دزد را مشاهده می کنید که وارد گاو صندوق اصلی یک بانک شده اند. این سارقان در حال جمع آوری پول و تمام اوراق بهادار در این گاو صندوق هستند. در نگاه اول نکته خاصی در تصویر دیده نمی شود، اما اگر خوب دقت کنید متوجه خواهید شد که یکی از دزدان به شدت ناشی است و ناشی گری او ممکن است کار دست بقیه دزدها بدهد. تصویر را ببینید و تلاش کنید آزمون تصویری شناخت دزد ناشی را در کمتر از 3 ثانیه پاسخ دهید.

این مطلب هم جالبه: کدام زن داخل آکواریوم، ربات است و مادر کودک نیست!؟

آزمون تصویری شناخت دزد ناشی-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری شناخت دزد ناشی

زمان 3 ثانیه ای شما به پایان رسید. اگر هنوز پاسخ را نمی دانید، ولی هنوز از جستجو خسته نشده اید، ما زمان بیشتری را در اختیار شما قرار می دهیم.  3 ثانیه دیگر فرصت اضافه از همین حالا شروع شد.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری شناخت دزد ناشی: به دزد سمت راستی دقت کنید. دو دزد دیگر دستکش دست کرده اند تا از طریق اثر انگشت شناسایی نشوند. اما این دزد با سهل انگاری که انجام داده، اثرات انگشتش در تمام نقاط گاو صندوق بعداً قابل شناسایی خواهد بود و ممکن است پلیس با کمک این اثرات او و یا دوستان او را به راحتی شناسایی دستگیر کند. اگر چه دزد وسطی نقاب خود را برداشته، احتمالاً درون گاو صندوق دوربین امنیتی وجود ندارد.

این مطلب هم جالبه: چیستان: چه چیزی گردن دارد اما سر ندارد!؟

آزمون تصویری شناخت دزد ناشی-2

 

امیدوارم از تست هوش با شناسایی انسان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا