سرگرمیتست بینایی

آزمون قدرت دید: زن ژست گرفته، اما عکاس کجاست!؟

آزمون تصویری با شناسایی عکاس: شما با کمک قدرت دید، تمرکز و دقت خود خواهید توانست این معما یا پازل تصویری را رمزگشایی کنید و در کمتر از 5 ثانیه عکاس را شناسایی کنید. به این ترتیب قدرت درونی خود را آزاد کنید و در 5 ثانیه عکاس پنهان زن را پیدا کنید.  بازی های فکری به همان اندازه که سرگرم کننده هستند، مغز شما را نیز به چالش می کشند. آنها یک راه عالی برای تقویت ظرفیت ذهنی و مهارت های تفکر جانبی، حفظ قدرت حافظه و همچنین سرگرم نگه داشتن شما هستند.

بازی های فکری همچنین آرامش بخش و تقویت کننده خلق و خوی باشد. این موضوع در چندین مطالعه انجام شده توسط محققان ثابت شده است. وقتی یک پازل را حل می کنید، مغز شما تولید دوپامین را افزایش می دهد، ماده ای شیمیایی که مسئول خلق و خوی شماست. بنابراین، ما با یک بازی فکری دیگر به شما کمک می کنیم تا مهارت های شناختی خود را تقویت کنید و روحیه خود را ارتقا دهید. آیا برای چالش آماده اید؟ پس با آزمون تصویری با شناسایی عکاس و مجله خبری اهل فان همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: در نگاه اول چی دیدی+برونگرا هستی یا درونگرا !؟

آزمون تصویری با شناسایی عکاس

در تصویر بالا، زنی را می بینید که در مقابل دوربین قدیمی ایستاده است. او ژست گرفته است و منتظر است تا عکاس از او عکس بگیرد. اگر به محیط اطرافش نگاه کنیم، درختان، گل ها و درختچه های مختلفی را می یابیم. به نظر می رسد که او در یک پارک است و برای گرفتن یک عکس زیبا آماده می شود. اما اپراتور دوربین یا عکاس کجاست؟ زن مدل معروفی است و بدون عکاس نمی تواند عکسبرداری کند. آیا می توانید به او کمک کنید تا او را پیدا کند؟

بیایید این مسئله را به یک چالش تبدیل کنیم. تایمر را بر روی 5 ثانیه تنظیم کنید و عکاس پنهان را در 5 ثانیه پیدا کنید. اگر بتوانید این بازی فکری را در زمان کمتری حل کنید، بهتر است. اکنون آماده شوید و عینک خود را بیرون بیاورید. زمان شما از الان شروع می شود.  راه حل این بازی فکری را در انتهای این مطلب آورده شده است. قبل از دیدن پاسخ بهتر است بیشتر این آزمون را بررسی کنید.

این مطلب هم جالبه: باهوشا جواب بدن: چند مربع در تصویر وجود دارد!؟

آزمون تصویری با شناسایی عکاس-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری شناسایی عکاس

همانطور که در بالا اشاره شد، شما وظیفه داشتید عکاس پنهان را در عرض 5 ثانیه پیدا کنید. اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید و تمایل دارید بیشتر تلاش کنید، می توانید زمان بیشتری را برای رمزگشایی آزمون صرف کنید. در صورت تمایل به دیدن پاسخ می توانید عکس پایین را مشاهده کنید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی عکاس: تصویر علامتگذاری شده در تصویر زیر ارائه شده است. این تصویر مربوط  اویل قرن بیستم میلادی است و در آن زمان برخی شرکت ها چنین تصاویری را برای بررسی دقت و تمرکز مخاطبان خود ارائه می کردند.

این مطلب هم جالبه: تست بینایی سنجی: با شناسایی عدد تصویر، قدرت بینایی خود را ارزیابی کنید!

آزمون تصویری با شناسایی عکاس-2

امیدوارم از آزمون تصویری با شناسایی عکاس استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 16 =

دکمه بازگشت به بالا