سرگرمیتست بینایی

به پرنسس کمک کنید تا شاهزاده طلسم شده را بین قورباغه های درون برکه پیدا کند!

آزمون تصویری با شناسایی شاهزاده: در این پازل تصویری، آیا می توانید به شاهدخت کمک کنید تا شاهزاده خود را که در تصویرو بین قورباغه ها پنهان شده است را پیدا کند؟ فقط افرادی با ضریب هوشی بالا می توانند شاهزاده را در عرض 15 ثانیه تشخیص دهند! این تست هوش یک روش سرگرم کننده برای بررسی سطح هوش شما است. برخی از پازل ها به ارزیابی سطح هوش شما بر اساس تصمیمی که هنگام بررسی مشکل می گیرید کمک می کند.

وظیفه مهم در این پازل ها این است که با استفاده از مهارت های استدلال منطقی خود، مسئله را اسکن کنید و به پاسخ برسید. بازی های فکری یک پازل ساده را جالب تر می کند، زیرا این تست های سرگرم کننده IQ با تفکر خلاق حل می شوند. شما باید از حصار شخصی و تعلقات روزمره خود را کنار بگذارید تا به راه حل برسید زیرا پاسخ در جایی در تصویر پنهان می شود. بنابراین، ما با یک پازل جالب آمده ایم که در آن باید شاهزاده را در تصویر پیدا کنید. با مجله خبری اهل فان و آزمون تصویری با شناسایی شاهزاده همراه شوید.

این مطلب هم جالبه: آزمون قدرت دید: زن ژست گرفته، اما عکاس کجاست!؟

آزمون تصویری با شناسایی شاهزاده

 

در تصویر بالا، شما باید شاهزاده را در میان قورباغه های مختلف در تصویر ببینید. شاهزاده خانم در حال حمل عکس شاهزاده  خود است که به قورباغه تبدیل شده است. او سعی می کند تا شاهزاده خود را در میان قورباغه های مختلف پیدا کند. یک ذهن هوشیار می تواند شاهزاده پنهان را درعرض 15 ثانیه شناسایی کند. شما باید قبل از پاسخ دادن به سوال به دقت به هر قورباغه نگاه کنید زیرا پاسخ بسیار دشوار است.

همان طور که اشاره شد شما باید در این پازل مغزی، به شاهدخت کمک کنید تا شاهزاده خود را پیدا کند. 14 قورباغه در داخل تصویر وجود دارد. برای پیدا کردن شاهزاده پنهان درعرض 15 ثانیه، باید سریع نگاه کنید و تمام قورباغه ها را بررسی کنید.

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر آزمون تصویری با شناسایی شاهزاده نگاه کنید.

این مطلب هم جالبه: در نگاه اول چی دیدی+برونگرا هستی یا درونگرا !؟

 

آزمون تصویری با شناسایی شاهزاده-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی شاهزاده

بنابراین، اگر این معما را در عرض 15 ثانیه حل کرده اید، پس حتما از سطح هوش خود احساس رضایت و خوشحالی کرده اید. این نوع پازل ها تنها راه سرگرم کننده دیگری برای آزمایش ضریب هوشی شما هستند. با این حال، انجام یک تست IQ واقعی راه خوبی برای دانستن سطح IQ شما است. پس به ما بگویید، آیا شاهزاده قورباغه را در تصویر دیدید؟

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ: بنابراین، پاسخ به این مسابقه ذهنی این است که شاهزاده قورباغه در پایین ترین سمت راست تصویر قرار دارد. لبخند قورباغه با طرح یا نقاشی شاهدخت مطابقت دارد.

آزمون تصویری با شناسایی شاهزاده-2

این مطلب هم جالبه: باهوشا جواب بدن: چند مربع در تصویر وجود دارد!؟

 

امیدوارم از آزمون تصویری با شناسایی شاهزاده استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا