سرگرمیمعمای تصویری

اگر در یک نگاه اشتباه تصویر طبیعت و بچه ها را پیدا کنی، واقعاً نابغه ای!

آزمون با شناخت تصویر طبیعت و بچه ها: تست ها و بازی های فکری می تواند برای هر بیننده و مخاطبی جالب توجه باشد. برای سپری نمودن اوقات فراغت، بازی های فکری می تواند بهترین گزینه باشد. چرا که علاوه بر سرگرم کردن می تواند زمینه را برای رشد و توسعه مهارت های شناختی فراهم کند.

به باور محققان، بازی ها و تست های معمایی می تواند فعالیت های مغز را افزایش دهند. رشد فعالیت مغزی می تواند از بیماری هایی همچون فراموشی، آلزایمر و … جلوگیری کند. در آزمون با شناخت تصویر کتاب و میز شما باید بتوانید اشتباه موجود در تصویر طبیعت و بچه های خوشحال را در کمتر از 5 ثانیه تشخیص دهید.

اینکه بتوانید خطاها و جزئیات را بهتر و سریع‌تر تشخیص دهید، می‌توانید شما را کارآمدتر کند. احتمال خطا را کاهش دهد و همچنین بهره وری را افزایش دهد. با مجله خبری اهل فان و آزمون با شناخت تصویر طبیعت و بچه ها همراه باشید. اگر، اشتباه موجود در تصویر طبیعت را پیدا کنی، نابغه ای!

آزمون با شناخت تصویر طبیعت و بچه ها

ما در مجله خبری اهل فان هر روز با معماها، سوالات هوش و تست های شخصیت شناسی جدید همراه هستیم. چالش های تصویری را به اشتراک می گذاریم که شما می توانید به عنوان یک تمرین خوب برای مغزتان از آن استفاده کنید.

در برخی از بازی های فکری باید به دنبال حل یک معما باشید و در دیگری به دنبال شناخت تفاوت ها میان دو تصویر. اما در آزمون با شناخت تصویر طبیعت و بچه ها امروز تنها کاری که باید انجام دهید این است که خطای موجود در تصویر را پیدا کنید. اگر آماده هستید تصویر را با هم مرور می کنیم. فقط تایمر خود را فعال نگه دارید. چون زمان برای این آزمون ها بسیار مهم هستند. تصویر را ببینیم!

این مطلب هم جالبه: چیستان: بالا می رود ولی هرگز پایین نمی آید!؟

آزمون با شناخت تصویر طبیعت و بچه ها-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون با شناخت تصویر طبیعت و بچه ها

شما توانستید این چالش تصویری را حل کنید؟ به نظر شما این تصویر چقدر برای شما چالش برانگیز بود؟ احتمالا توانسته اید پاسخ صحیح را ارائه دهید. اگر نتوانستید هنوز اشتباه را در تصویر بالا تشخیص دهید، نگران نباشید. کمی بیشتر دقت کنید. 5 ثانیه دیگر به شما فرصت داده می شود.

اما اگر از حل چالش عاجز مانده و می خواهید زودتر پاسخ را ببنید، بهتر است به تصویر پایین مراجعه کنید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ علامتگذاری شده است. آن سوی رودخانه کاملا خشک است.

این مطلب هم حالبه: اگر در یک نگاه اشتباه تصویر را پیدا کنی واقعاً نابغه ای!

آزمون با شناخت تصویر طبیعت و بچه ها-2

امیدوارم از آزمون با شناخت تصویر طبیعت و بچه ها استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا