سرگرمیتست شخصیت

آدم زود رنج و عصبانی هستی یا مهربان و پر تحمل!؟ در نگاه اول چه حیوانی را تشخیص دادید!؟

تست شخصیت با تصویر مجسمه باستانی: همیشه فکر می کردم که تصاویر توهم نوری وزمینه های شکل گیری آن در قرون جدید است. با رشد علم روان شناسی، کارشناسان این علم تصمیم گرفته اند که راههای بیشتری برای شناخت انسان و به خصوص ضمیر ناخودآگاه او بیابند. اما با دیدن این تصویر توهم نوری دیدگاهم کاملاً تغییر کرد. تصویر مربوط به تست شخصیت شناسی امروز قدیمی ترین تصویر توهم نوری جهان است که حداقل 900 سال قدممت دارد.

در تست شخصیت با تصویر مجسمه باستانی بر اساس نوع دید افراد از این مجسمه، شخصیت و باطن افراد مورد ارزیابی قرار می گرفت. با چشمک همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: با پیدا کردن 10 حیوان مخفی تصویر اثبات کنید که چشمان تیز مثل عقاب دارید!

تست شخصیت با تصویر مجسمه باستانی

این تصویر در معبد آیرواتسوارا در تانجاور، در ایالت تامیل نادو در جنوب هند بر روی سنگ حک شده است.اعتقاد بر این است که این کنده کاری معبد در هند 900 سال قدمت دارد علاوه بر اینکه یک اثر هنری قابل توجه از سلسله چولا است.

تا آنجا که می دانیم، هند به خاطر میراث فرهنگی گسترده اش شناخته شده است. یکی از سه معبد چولای سه گانه باقی مانده در هند، معبد “AIRAVATESVARA” است. سلسله 1500 ساله چولا معابد هندو را در قرن 11 و 12 پس از میلاد ساختند. شاه راجاراجا چولا دوم معبد آیرواتسوارا را ساخت که اگر بخواهیم اکنون آن را از نزدیک ببینیم باید به داراسورام، ایالت تامیل نادو پیدا کرد. این معبد به خداوند شیوا تقدیم شده است.

این مطلب هم جالبه: اگه فکر می کنی ریاضی ات خوبه، حاصل این عبارت را تو 10 ثانیه پیدا کن!

تست شخصیت با تصویر مجسمه باستانی-1

.

.

.

.

.

.

.

.

تفسیر تست شخصیت با تصویر مجسمه باستانی

تست شخصیت با تصویر مجسمه باستانی چه چیزی ازشخصیت شما را آشکار می کند:

همانطور که در ابتدا اشاره شد این توهم نوری به عنوان نوعی تست شخصیت عمل می کند که برخی از ویژگی های شخصیتی شما را بسته به تصویری که در ابتدا در این مجسمه می بینید نشان می دهد. به نظر می رسد یک فیل و یک گاو نر، یک سر مشترک دارند. اگر بدن پاهای موجود در سمت چپ را بپوشانید، حیوان سمت راست به وضوح یک فیل است. اما اگر روی حیوان دست چپ تمرکز کنید، واضح است که این حیوان یک گاو نر است که سرش به سمت آسمان بلند شده است.

.

.

.

.

.

.

.

این مطلب هم جالبه: منطق و هوش خود را با پیدا کردن حاصل عبارت 6+6=؟ ارزیابی کنید!

دیدن گاو نر

گاو نر در سمت چپ مجسمه دیده می شود. گاو نر که به عنوان وسیله نقلیه لرد شیوا نیز شناخته می شود، بیشتر با ویژگی هایی مانند صداقت، وفاداری، سرسختی، خشونت، قدرت و مثبت گرایی مرتبط است. گفته می‌شود کسانی که همه این ویژگی‌ها را دارند، احتمالاً ابتدا چشم گاو را تشخیص می‌دهند. به هر روی شما نمی توانید هر دو حیوان را در یک زمان ببینید.

این همان چیزی است که مجسمه سازان تقریباً یک هزار سال پیش آن را در نظر داشتند. همچنن اگر ابتدا گاو نر را دیدید، شما لجباز و به لحاظ خلقی کم زود رنج و عصبانی هستید. شما می دانید که چگونه در مواقعی که ممکن است غیرممکن به نظر برسد، قوی و مثبت بمانید.

تست شخصیت با تصویر مجسمه باستانی-2

دیدن فیل

در سمت راست مجسمه فیل قرار دارد. فیل در اساطیر هندو نماد آرامش، حسن نیت، احترام، فداکاری و هوش است. این فیل علاوه بر خدمت به عنوان وسیله نقلیه لرد ایندرا، با الهه لاکشمی، خدای ثروت نیز مرتبط است. پس وقتی فیل را می بینید باید تلاش کنید که خوب تر، مهربان تر و متفکرتر باشید.

در نهایت همانطور که اشاره شد شما به دوستان و خانواده خود وفادار هستید و به آنها احترام می گذارید. متفکر و با ملاحظه هستید و با مردم با مهربانی و احترام رفتار می کنید.

تست شخصیت با تصویر مجسمه باستانی-3

امیدوارم از تست شخصیت با تصویر مجسمه باستانی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 1 =

دکمه بازگشت به بالا