سرگرمیتست هوش

معما: نخستین کسی که روزه گرفت که بود؟!

معمای مذهبی: با یک معما و چالش دیگر با شما همراه هستیم، در این معما که می توان گفت یک معمای مذهبی است، شما باید بگویید که: “نخستین کسی که روزه گرفت که بود؟!”

آیا شما هم مشتاق معما و چالشهای پیچیده هستید؟ آنها نه تنها منبع سرگرمی هستند، بلکه مهارت های ذهنی شما را نیز تقویت می کنند و فرصتی هیجان انگیز برای رقابت با خانواده و دوستان فراهم می کنند.

احساس شکستن یک پازل پیچیده می تواند به شما احساس نابغه بودن بدهد و همچنین راهی سرگرم کننده برای نشان دادن مهارت هایتان است.

شاید اشتیاق شما به پازل ها و بازی های فکری از زمانی که در مدرسه بودید شروع شد. این برخوردهای اولیه با حل خلاقانه مسئله ممکن است تأثیری ماندگار بر شما گذاشته باشد.

در دنیایی که به طور فزاینده ای تحت سلطه فناوری است، فعال و انعطاف پذیر نگه داشتن ذهن بسیار مهم است.

شما فقط 3 ثانیه فرصت دارید، با بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

معمای مذهبی-1

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای مذهبی

آیا جواب معما را پیدا کردید؟ اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معما: اولین فردی که در تاریخ بشر روزه گرفت، خود حضرت آدم(ع) بود و تاریخ وجوب روزه بازگشت به خلقت آدم می‌کند. بر اساس برخی از روایات، اولین فردی که روزه گرفت، حضرت آدم(ع) بود.

معمای مذهبی-2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

دکمه بازگشت به بالا